Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Oferta Liceum

Klasa Policyjna

Przeznaczona jest dla uczniów, którzy swoją przyszłość wiążą z pracą w służbach mundurowych. Współdziałanie szkoły z wykwalifikowanymi pracownikami Komendy Powiatowej Policji, zapewni optymalne przygotowanie edukacyjne i fizyczne niezbędne w rozwoju kariery zawodowej absolwenta. Nauka w klasie zapewnia rzetelne przygotowanie do kontynuowania edukacji na wyższych uczelniach mundurowych.

Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: matematyka, geografia, j. angielski.

Języki obce: angielski, niemiecki.

Przedmiot dodatkowy: edukacja policyjna, edukacja społeczna.

Klasa Europejska

Przeznaczona dla uczniów zafascynowanych współczesnymi przemianami i  rozwojem geopolitycznym świata. Klasa przygotowująca do nauki m.in.: na kierunkach ekonomicznych, administracyjnych, handlowych, turystycznych oraz dziennikarstwie, politologii, prawie, stosunkach międzynarodowych. Klasa realizująca liczne projekty edukacyjne związane z wiedzą o społeczeństwie.

Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski.

Języki obce: angielski, niemiecki.

Przedmiot dodatkowy: edukacja europejska.

Klasa Medialna

Przeznaczona jest dla tych, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w ośrodkach medialnych, czyli zawodami dziennikarza, aktora, ale również prawnika, psychologa, filologa. W trakcie nauki przewidziane są zajęcia warsztatowe ze znanymi dziennikarzami. Osobom uzdolnionym artystycznie proponujemy zajęcia teatralno-muzyczne oraz warsztaty z łódzkimi aktorami.

Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: język polski, historia, język angielski.

Języki obce: angielski, niemiecki.

Przedmiot dodatkowy: edukacja medialna.

Klasa Przyrodnicza z elementami ratownictwa medycznego

Przeznaczona dla tych, którzy chcą w przyszłości podjąć studia z zakresu nauk medycznych. Klasa przygotowująca do nauki m.in.: na kierunkach ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, fizjoterapia, medycyna, farmacja.

Przedmioty rozszerzonym programem nauczania: biologia, chemia, język angielski.

Języki obce: angielski, niemiecki.

Przedmiot dodatkowy: podstawy ratownictwa medycznego.