Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nadrzeczna w V Edycji Biegu Siódmaka

We wtorek 26 marca 2019 roku reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 po raz trzeci w ramach współpracy z 7 Batalionem Kawalerii Powietrznej, wzięła udział w piątej edycji Biegu Siódmaka. Dystans wyniósł 7,7 km, a w trakcie biegu uczestnicy mieli do pokonania sztuczne i naturalne przeszkody terenowe, w tym forsowanie rzeki Wolbórki, więc było rześko;) W zawodach w sumie wzięło udział 400 przedstawicieli pododdziałów 25 BKPow i innych jednostek wojskowych, co jest rekordem wszystkich dotychczasowych edycji biegu.

W klasyfikacji open spośród szkół ponadgimnazjalnych najlepszy był uczeń ZSP nr 8 Patryk Muchlada ( IV TB) osiągający 56 pozycję w klasyfikacji open z czasem 36:48. 

W skład naszej drużyny weszli również Filip Ogłuszka ( IIA) i p.Piotr Dębicki. Warto podkreślić, że wszyscy ukończyli bieg i na mecie każdy otrzymał pamiątkowy medal.

Dowódca 25 BKPow i 7 bkpow pogratulowali wszystkim biorącym udział w zawodach, a po podsumowaniu wyników wręczyli najlepszym nagrody. Zawody zakończyły się poczęstunkiem w postaci wojskowej grochówki przygotowanej przez żołnierzy kompanii logistycznej 7 batalionu kawalerii powietrznej.

Ostateczna klasyfikacja zawodów:
I. miejsce szer. Patryk Szypułowski z 7 bkpow z czasem 00,27
II miejsce szer. Tomasz Kunikowski 1 bkpow z czasem 00:29
III. miejsce st. szer. Andrzej Aradziewicz 18 Pułk Rozpoznawczy Białystok z czasem 00:30

Klasyfikacja kobiet:

I. miejsce szer. Beata Szlązak z OSŻW Mińsk Mazowiecki z czasem 00:39
II miejsce szer. Aneta Wysokińska z OSŻW Mińsk Mazowiecki z czasem 00:43
III. miejsce szer. Anna Dziura 25 batalion logistyczny z czasem 00:43
W kategorii najstarszy zawodnik na podium stanął st. chor. Sławomir Daras z 7bkpow ( żołnierz z 32 letni stażem służby).

Klasyfikacja drużynowa:

I.7 bkpow

II.1 bkpow

III. 7 dlot

Do zobaczenia za rok;)!