Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

„Wykształcenie to dobro, którego nikt nas nie pozbawi”.

Dzień Edukacji Narodowej w ZSP nr 8  każdego roku obchodzimy wyjątkowo. Jest to bowiem  święto polskiej szkoły, uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi, a także tych, którzy te instytucje prowadzą i nadzorują. Staje się ono okazją, aby wyrazić wdzięczność wszystkim tym osobom. 

W czwartek 15 października 2020 r. w szkole przy Nadrzecznej odbyła się uroczystość mająca właśnie taki cel. Niestety nie mogła brać w niej udział cała społeczność uczniowska w związku z panującą pandemią. 

Podczas wystąpienia, pani dyrektor Agnieszka Dziedzic przypomniała zasługi Komisji Edukacji Narodowej i złożyła życzenia. Następnie  pani dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom w uznaniu za zasługi i osiągnięcia w pracy.

W imieniu pana Starosty życzenia dla pracowników szkoły złożył Członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego pan Marek Kubiak.

Ten wyjątkowy dzień w roku  młodzi, szkolni artyści uświetnili krótkim występem. Uczniowie podziękowali swoim pedagogom za trud włożony w ich edukację oraz złożyli najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spełnienia marzeń oraz realizacji zawodowych planów.

Uroczystość poprowadzili: Weronika Sowik oraz Jakub Jędrzejewski. Utwory muzyczne w pięknej aranżacji wykonali: Aleksandra Kołodziejczyk, Daniel Wysokiński oraz Jakub Jędrzejewski. Nad dźwiękiem czuwali: Konrad Nabit i Jakub Witczak.

Przedstawienie przygotowała młodzież  pod kierunkiem pani Małgorzaty Chrząszcz i pani Joanny Kosior. Podziękowania składamy również panu Przemysławowi Baranowi za pomoc w przygotowaniu akademii.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego obdarowali wszystkich kwiatami i złożyli najserdeczniejsze życzenia swoim nauczycielom.