Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

„Wykształcenie to dobro, którego nikt nas nie pozbawi”.

Dzień Edukacji Narodowej w ZSP nr 8  każdego roku obchodzimy wyjątkowo. Jest to bowiem  święto polskiej szkoły, uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi, a także tych, którzy te instytucje prowadzą i nadzorują. Staje się ono okazją, aby wyrazić wdzięczność wszystkim tym osobom. 

W czwartek 15 października 2020 r. w szkole przy Nadrzecznej odbyła się uroczystość mająca właśnie taki cel. Niestety nie mogła brać w niej udział cała społeczność uczniowska w związku z panującą pandemią. 

Podczas wystąpienia, pani dyrektor Agnieszka Dziedzic przypomniała zasługi Komisji Edukacji Narodowej i złożyła życzenia. Następnie  pani dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom w uznaniu za zasługi i osiągnięcia w pracy.

W imieniu pana Starosty życzenia dla pracowników szkoły złożył Członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego pan Marek Kubiak.

Ten wyjątkowy dzień w roku  młodzi, szkolni artyści uświetnili krótkim występem. Uczniowie podziękowali swoim pedagogom za trud włożony w ich edukację oraz złożyli najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spełnienia marzeń oraz realizacji zawodowych planów.

Uroczystość poprowadzili: Weronika Sowik oraz Jakub Jędrzejewski. Utwory muzyczne w pięknej aranżacji wykonali: Aleksandra Kołodziejczyk, Daniel Wysokiński oraz Jakub Jędrzejewski. Nad dźwiękiem czuwali: Konrad Nabit i Jakub Witczak.

Przedstawienie przygotowała młodzież  pod kierunkiem pani Małgorzaty Chrząszcz i pani Joanny Kosior. Podziękowania składamy również panu Przemysławowi Baranowi za pomoc w przygotowaniu akademii.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego obdarowali wszystkich kwiatami i złożyli najserdeczniejsze życzenia swoim nauczycielom.