Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

26 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość kończąca rok szkolny 2025/2026. Był to dzień pełen radości, wzruszeń oraz podsumowań wielu miesięcy nauki, pracy i osiągnięć
naszych uczniów. Wydarzenie rozpoczęła część oficjalna, którą poprowadzili Julia Stodulska i Adrian Sobierski. W uroczystości uczestniczyli przybyli goście, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji współpracujących ze szkołą, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie.
Wśród nich znaleźli się:
● Mariusz Węgrzynowski - Starosta Powiatu Tomaszowskiego w latach 2018-2026, Radny Rady Powiatu Tomaszowskiego
● Marek Kubiak – Członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego w latach 2018-2024, Radny Rady Powiatu Tomaszowskiego,
● ks. Paweł Dziedziczak - Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim,
● Dr Urszula Wójcikowska - prodziekan filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim
● Przedstawiciele Rady Rodziców - Agnieszka Szyngler, Katarzyna Stefańska, Aleksandra Stawiana.
W swoim wystąpieniu dyrektor szkoły Agnieszka Dziedzic podsumowała mijający rok szkolny, zwracając uwagę na liczne osiągnięcia uczniów oraz ich zaangażowanie w życie szkoły. Podziękowała całej społeczności szkolnej – uczniom, nauczycielom, rodzicom i wszystkim osobom wspierającym placówkę – za wspólnie przepracowany rok, pełen wyzwań
i sukcesów. Podczas uroczystości wyróżniono uczniów, którzy otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2024/2025:
● Julia Dobrzyńska
● Patrycja Tomczyk
W czasie uroczystości dyrekcja, goście, rodzice i wychowawcy uhonorowali również uczniów, którzy dzięki wysokim wynikom w nauce uzyskali średnią ocen wynoszącą co najmniej 4,75 w mijającym roku szkolnym. Wręczone zostały nagrody, świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz listy gratulacyjne dla rodziców.
Wyróżnieni uczniowie:
● Dawid Kukiełka
● Oliwia Sosnowska
● Joanna Szymańska
● Yannis Amoiridis
● Wiktoria Tomczyk
● Wiktoria Skoneczna
● Julian Kula
● Henryk Bożyk
● Julia Nowak
● Antonina Poddębniak
● Emilia Bednarek
● Klaudia Damie
● Patrycja Sosnowska
● Jakub Kobalczyk
● Nadia Zięba
● Natalia Lenarcik
● Zuzanna Papiernik
● Patrycja Tomczyk
● Maja Wasilewska
Za nami kolejny rok pełen wyzwań, sukcesów i niezapomnianych chwil. Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za wspólnie tworzoną szkolną codzienność. Niech wakacje przyniosą wszystkim odpoczynek, radość i mnóstwo pięknych wspomnień.