Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
26 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość kończąca rok szkolny 2025/2026. Był to dzień pełen radości, wzruszeń oraz podsumowań wielu miesięcy nauki, pracy i osiągnięć
naszych uczniów. Wydarzenie rozpoczęła część oficjalna, którą poprowadzili Julia Stodulska i Adrian Sobierski. W uroczystości uczestniczyli przybyli goście, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji współpracujących ze szkołą, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie.
Wśród nich znaleźli się:
● Mariusz Węgrzynowski - Starosta Powiatu Tomaszowskiego w latach 2018-2026, Radny Rady Powiatu Tomaszowskiego
● Marek Kubiak – Członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego w latach 2018-2024, Radny Rady Powiatu Tomaszowskiego,
● ks. Paweł Dziedziczak - Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim,
● Dr Urszula Wójcikowska - prodziekan filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim
● Przedstawiciele Rady Rodziców - Agnieszka Szyngler, Katarzyna Stefańska, Aleksandra Stawiana.
W swoim wystąpieniu dyrektor szkoły Agnieszka Dziedzic podsumowała mijający rok szkolny, zwracając uwagę na liczne osiągnięcia uczniów oraz ich zaangażowanie w życie szkoły. Podziękowała całej społeczności szkolnej – uczniom, nauczycielom, rodzicom i wszystkim osobom wspierającym placówkę – za wspólnie przepracowany rok, pełen wyzwań
i sukcesów. Podczas uroczystości wyróżniono uczniów, którzy otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2024/2025:
● Julia Dobrzyńska
● Patrycja Tomczyk
W czasie uroczystości dyrekcja, goście, rodzice i wychowawcy uhonorowali również uczniów, którzy dzięki wysokim wynikom w nauce uzyskali średnią ocen wynoszącą co najmniej 4,75 w mijającym roku szkolnym. Wręczone zostały nagrody, świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz listy gratulacyjne dla rodziców.
Wyróżnieni uczniowie:
● Dawid Kukiełka
● Oliwia Sosnowska
● Joanna Szymańska
● Yannis Amoiridis
● Wiktoria Tomczyk
● Wiktoria Skoneczna
● Julian Kula
● Henryk Bożyk
● Julia Nowak
● Antonina Poddębniak
● Emilia Bednarek
● Klaudia Damie
● Patrycja Sosnowska
● Jakub Kobalczyk
● Nadia Zięba
● Natalia Lenarcik
● Zuzanna Papiernik
● Patrycja Tomczyk
● Maja Wasilewska
Za nami kolejny rok pełen wyzwań, sukcesów i niezapomnianych chwil. Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za wspólnie tworzoną szkolną codzienność. Niech wakacje przyniosą wszystkim odpoczynek, radość i mnóstwo pięknych wspomnień.

