Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szlachetna paczka-podsumowanie

Już po raz trzeci nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna paczka”. Tym razem pomogliśmy samotnej pani Dorocie ( 50 lat), która uległa wypadkowi i od ponad 20 lat jeździ na wózku inwalidzkim.

Zebraliśmy 13 kartonów potrzebnych produktów:
• Żywność trwała (kawa, herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, makarony, ryże, olej, mąka, dżem, warzywa, owoce, grzybki w słoikach, puszkach, słodycze)
• Środka czystości (chusteczki nawilżane, pampersy dla dorosłych [kaufland, niebieskie junior 5], płyn do naczyń, proszek do prania, płyny do czyszczeni kuchni i łazienki, gąbki, ściereczki)
• Kosmetyki (balsam nawilżający, krem 50+ do twarzy, szampony, płyn do mycia ciała, pasta do zębów, szczoteczka, szczotka do włosów)
• Odzież ( getry, rajstopy grube, koszulki, bielizna, swetry, bluzy, kurtka, czapka, szalik, rękawiczki, grube skarpety zamiast butów ponieważ kobieta porusza się na wózku - rozmiar L)
• Specjalne upominki - krzyżówki, filmy- „Dirty dancing”, „Pretty women” i podobne
• Dodatkowo- pościel, ręczniki, ścierki, koc.

• Zebraliśmy również pieniążki na rotor na pasy i podwieszki, które potrzebne są pani Dorocie do rehabilitacji i ćwiczeń.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

Organizatorzy : Szkolne Centrum Wolontariatu

Opiekunowie akcji : p.Aneta Albrecht- Geszcz i p.Piotr Dębicki.