Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szlachetna paczka-podsumowanie

Już po raz trzeci nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna paczka”. Tym razem pomogliśmy samotnej pani Dorocie ( 50 lat), która uległa wypadkowi i od ponad 20 lat jeździ na wózku inwalidzkim.

Zebraliśmy 13 kartonów potrzebnych produktów:
• Żywność trwała (kawa, herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, makarony, ryże, olej, mąka, dżem, warzywa, owoce, grzybki w słoikach, puszkach, słodycze)
• Środka czystości (chusteczki nawilżane, pampersy dla dorosłych [kaufland, niebieskie junior 5], płyn do naczyń, proszek do prania, płyny do czyszczeni kuchni i łazienki, gąbki, ściereczki)
• Kosmetyki (balsam nawilżający, krem 50+ do twarzy, szampony, płyn do mycia ciała, pasta do zębów, szczoteczka, szczotka do włosów)
• Odzież ( getry, rajstopy grube, koszulki, bielizna, swetry, bluzy, kurtka, czapka, szalik, rękawiczki, grube skarpety zamiast butów ponieważ kobieta porusza się na wózku - rozmiar L)
• Specjalne upominki - krzyżówki, filmy- „Dirty dancing”, „Pretty women” i podobne
• Dodatkowo- pościel, ręczniki, ścierki, koc.

• Zebraliśmy również pieniążki na rotor na pasy i podwieszki, które potrzebne są pani Dorocie do rehabilitacji i ćwiczeń.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

Organizatorzy : Szkolne Centrum Wolontariatu

Opiekunowie akcji : p.Aneta Albrecht- Geszcz i p.Piotr Dębicki.