Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rusza projekt PO WER w ZSP nr8!

logo projektu

Drodzy Uczniowie!

Z przyjemnością informujemy, iż proces podpisania umowy finansowej o numerze POWERVET-2020-1-PL01-KA102-080174 w ramach projektu  "Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego" realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój został zakończony i możemy rozpocząć realizację zadań projektowych.

REKRUTACJA:

Zainteresowanych uczniów udziałem w projekcie klas II i III Technikum nr6 w zawodach technik analityk i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej prosimy o zapoznanie się z regulaminem projektu i rekrutacji oraz składania dokumentów uczestnictwa w projekcie w sekretariacie szkoły w dniach 25.01.-05.02.2021r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY można pobrać ze strony szkoły, zakładka Projekty – „Ścigaj marzenia rozwoju zawodowego!” lub sekretariacie (wydruk w kolorze).

Szczegóły dotyczące realizacji projektu zostaną przedstawione na spotkaniu informacyjnym on-line dnia 28.01.2021r o godz.17.00. Link do spotkania zostanie wysłany uczniom oraz rodzicom za pomocą dziennika elektronicznego.

Dokumenty uczestnictwa w projekcie

Regulamin projektu i rekrutacji

Formularz zgłoszeniowy (wydruk w kolorze)

Serdecznie zapraszamy!

Zespół projektowy: Małgorzata Chrząszcz- koordynator, Wioletta Madej, Katarzyna Sikora.