Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nagrody i wyróżnienia dla laureatów konkursów

W ZSP nr 8 podsumowano i wręczono nagrody oraz  wyróżnienia uczestnikom konkursów, które odbyły się w minionym czasie. Uroczystość, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, poprowadziła dyrektor szkoły pani Agnieszka Dziedzic.

Oto laureaci konkursu pn. „Najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy”:

I miejsce Angelika Kacprzak (III A)

II miejsce Wiktoria Przybysz (II AG)

III miejsce Karolina Wójcik (I A)

Wręczono także nagrody zwycięzcom konkursu “Mikołajki z piłką siatkową”, który został zorganizowany w ramach corocznego turnieju mikołajkowego.

Zwycięzcami została drużyna z klasy 2 TP w składzie: Anna Gliszczyńska,  Lidia Jura,  Joanna Dziubek, Otylia Garczyńska, Klaudia Wysmyk, Jakub Cichoń. 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w naszej placówce zorganizowano konkurs języka polskiego. Uczniowie zaprezentowali własne interpretacje tekstu literackiego, wykazując się ogromną pomysłowością i kreatywnością.  Spośród 31 prac, komisja konkursowa wyłoniła „szkolnych mistrzów języka polskiego”:  

I miejsce ex aequo: Seweryn Klimek (IIIA) oraz Filip Owczarek (IIBP)

II miejsce: Aleksandra Czajkowska (IIIB)

III miejsce: Aleksandra Politowska (IIBP)

Wyróżnienia: Aleksandra Strzelecka (II BG)

Jakub Jędrzejewski (IIBP)

Sara Jagiełło (IIBG)

Natalia Węglińska (IIITA)

Wiktoria Niemiec (III BP)

Oskar Czapnik (IB)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.