Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kolejne wakacyjne staże rozpoczęte

W dniu wczorajszym kolejna grupa uczniów Technikum nr 6 rozpoczęła staż w ramach projektu RPLD.11.03.01-10-0015/15 Nowoczesne szkolnictwo zawodowe w ZSP nr 8 współfinansowanego ze środków EFS w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020 Działanie XI.3 Kształcenie zawodowe. Tym razem grupa młodzieży w zawodzie technik architektury krajobrazu będzie zdobywać szlify w Zakładzie Konserwacji Zieleni Pana Jerzego Zysiaka. Staż w tak wszechstronnej firmie pozwoli naszym uczniom na poznanie różnych tajników sztuki ogrodnictwa.

Stażyści,  pod uważnym kierunkiem Pana Jerzego Zysiaka, będą wykonywać prace przy rewitalizacji zabytkowego parku w Lipiu, gdzie Zakład Urządzania i Konserwacji Zieleni spółka cywilna Jerzy Zysiak, Radosław Zysiak, Izabela Święcka jest głównym wykonawcą projektu.

Rozpoczął się również trzeci tydzień staży zawodowych prowadzonych w ramach projektu  „Nowoczesne szkolnictwo zawodowe w ZSP nr 8” dla uczniów klasy budowlanej oraz energii odnawialnej.

W dniu 19.07.2016 r. koordynator projektu pani Wioletta Madej oraz nauczycielka przedmiotów zawodowych budowlanych pani Elżbieta Rodzeń odwiedziły techników budownictwa odbywających staż w Firmie Budowlanej Getmar.
Obecnie uczniowie biorą udział w pracach ogólnobudowlanych związanych z wykonywaniem podpiwniczenia budynku biurowo-administracyjnego realizowanego przez Firmę Getmar dla Gminy Tomaszów Mazowiecki.

Również techników urządzeń i systemów energetyki odnawialnej odwiedziliśmy w firmie Projekt Solartechnik. Uczniowie uczą się pracy na podstawowych programach służących do np. tworzenia koncepcji instalacji fotowoltaicznej.

Z rozmów przeprowadzonych z kierownictwem budowy, opiekunami stażystów w Projekt Solartechnik oraz z uczniami wynika, że ustalony program stażu jest realizowany bez zakłóceń a pracodawcy i stażyści są zadowoleni ze współpracy.

Życzymy powodzenia.