Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

II Olimpiada Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w Spale

Dnia 30 listopada 2021 roku odbyła się II Olimpiada Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w Spale na hali COS-u. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy godnie reprezentowali naszą szkołę zajmując wysokie miejsca w poszczególnych konkurencjach.

Zawody zostały rozegranie w konkurencjach:  60m, 200m, 400m, 800m dla dziewcząt i 1500m dla chłopców oraz sztafetach 4x200m. Na płycie hali oraz na boisku bocznym rozegrane zostały, także konkurencje w skoku w dal i pchnięcia kulą.

Wśród dziewcząt wysokie miejsca zajęły: Nowakowska Martyna III miejsce na 60m, Lesiewicz Marika II miejsce na 200m, Rybińska Natalia 2 miejsce na 400m, Boksza Martyna I miejsce i II miejsce Dziubałtowka Patrycja na 800m. Dziewczęta w sztafecie 4x200m zajęły III miejsce w składzie: Lesiewicz Marika, Okupnik Zofia, Wuls Ismena i Pawłowska Nadia.                    

Wśród chłopców miejsca na podium zajęli: Kobalczyk Adam I miejsce w biegu na 400m i II miejsce Goździk Piotr w tej samej konkurencji, w biegu na 1500m Kuta Mateusz był IV. Chłopcy w sztafecie  4x200m zajęli III miejsce w składzie: Dominiak Michał, Rudzki Mikołaj, Wojtaszewski Igor i Kobalczyk Adam.    

Naszą szkołę reprezentowali: Wuls Ismena, Nowakowska Martyna, Okupnik Zofia, Lesiewicz Marika, Wuls Kornelia, Rybińska Natalia, Boksza Martyna, Dziubałtowska Patrycja, Pawłowska Nadia, Jaros Milena, Kobyłęcka Julia, Socha Amelia, Przybysz jan, Wojtaszewski Igor, Olsiński Filip, Rudzki Mikołaj, Kobalczyk Adam, Kuta Mateusz, Goździk Piotr, Dominiak Michał, Przybysz Mateusz.                                                                                     

Opiekunami grupy byli p. Magdalena Gula i p. Przemysław Baran. Gratulujemy Naszym uczniom zdobytych wyników i życzymy dalszych sukcesów.