Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Turniej piłki siatkowej dla gimnazjalistów

W ramach Dnia Otwartego 31 marca 2017 w naszej szkole odbył się tradycyjny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora ZSP 8.

Na zaproszenie odpowiedziały niezawodne jak zawsze Gimnazjum w Smardzewicach, Gimnazjum nr 3 w Tomaszowie Maz. oraz Gimnazjum w Wiadernie.

Tegoroczny turniej i Puchar Dyrektora ZSP 8 wygrało Gimnazjum w Wiadernie. Drugie miejsce zajęło Gimnazjum nr 3 w Tomaszowie Maz. a trzecie miejsce Gimnazjum w Smardzewicach.

Przyznano także nagrody indywidualne. W konkursie „wbijania gwoździa” czyli najefektowniejszym atakowaniu piłki zwycięzcą okazał się uczeń Gimnazjum nr 3 Wiktor Kiełczewski. Zaś najlepszym zawodnikiem turnieju i statuetkę MVP otrzymał uczeń Gimnazjum w Wiadernie Bartłomiej Wójciak.

Przemysław Baran