Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Turniej mikołajkowy

Jak co roku 6 grudnia odbył się w naszej szkole turniej mikołajkowy w piłce siatkowej. Turniej ten traktowany jest jako Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dla reprezentacji klas. Warunkiem udziału w turnieju jest, aby w każdym momencie gry na parkiecie występowały w reprezentacji klasy minimum 2 dziewczyny. W turnieju nie wystawiły swoich reprezentacji tylko dwie klasy z calej szkoły.

Wszystkie zgłoszone reprezentacje podzielono na dwie grupy eliminacyjne gdzie rozgrywano mecze systemem „każdy z każdym”. Każda z reprezentacji rozegrała minimum 3 spotkania.

Po rozegraniu meczy grupowych odbyły się mecze o miejsca na podium.

W meczu o trzecie miejsce spotkały się klasy 1A i 2TA. Mecz był bardzo zacięty a zwycięzcą pojedynku o trzecie miejsce okazała się klasa 1A pokonując rywali w stosunku setów 2:1.

Wielki finał Mistrzostw rozegrał się między najstarszymi klasami naszej szkoły.

Pierwsze miejsce w tegorocznym turnieju mikołajkowym zdobyła klasa 3A pokonując 2:0 reprezentację 4TB. Tegoroczni zwycięzcy wystąpili w składzie: Kamila Jeżak, Kamila Bieniek, Kacper Wilk, Bartłomiej Wilk, Jan Kosiacki-Bąk, Przemysław Maj i Michał Zając.

W przerwach między spotkaniami finałowymi rozegrano dwa siatkarskie konkursy - na celność zagrywki i „siatkarskiego gwoździa”.  W obu tych konkursach zwyciężył Bartłomiej Wilk.

Klasą, która zorganizowała najlepszy doping sportowy dla swojej reprezentacji okazała się klasa 1A.