Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Teatr „Za kurtyną” w premierowej komedii „Randka (nie)w ciemno”

7 czerwca w kinie Włókniarz aktorzy teatru „Za kurtyną”, na co dzień uczniowie ZSP 8, działający przy Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Maz.,  wystawili sztukę pt. „Randka (nie)w ciemno”. Tym razem młodzież zagrała spektakl komediowy w reżyserii Izabeli Szymańskiej i Moniki Migały.

Fabuła komedii  oparta jest  na historii młodego Wiktora, przyjeżdżającego co roku na wakacje do wuja Zenona i ciotki Zofii, którzy w trosce o siostrzeńca, postanawiają go ożenić. Nie wiedzą, że chłopak jest zakochany w ich służącej. Na zaaranżowanych  przez wujostwo randkach pojawiają się trzy dziewczyny, każda przekonana o swojej wyjątkowości, gotowa, by poślubić Wiktora. Czwarta, Zyta, kobieta o 20 lat starsza od kawalera, wierzy, że ten wybierze właśnie ją. Pełna zabawnych dialogów, żartów, okraszona pięknym wykonaniem muzyczno-wokalnym sztuka, spotkała się z niezwykle pozytywnym odbiorem przez widzów.

Większość artystów to debiutanci w teatrze „Za kurtyną”. Ogromna grupa opuściła zespół ze względu na ukończenie szkoły i rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu.

W rolach głównych wystąpili: Bartosz Łyś (Wiktor), czyli zakochany w służącej Róży (Monika Kmita), Dominik Witek (wuj Zenon) i Zofia (Weronika Sowik), kandydatki na żony: Barbara-malarka (Patrycja Szczepanik), Anna –pianistka  (Julia Żurowska), Zyta –kuzynka Zofii (Aleksandra Czajkowska), Celina-utalentowana piosenkarka (Sandra Toczek), kuzynka Wiktora Adela (Ada Zakrzewska), służące w domu wujostwa –wokalistki, Aleksandra Kszczot i Iga Krawczyk oraz Kaja Kołodziejska.

Młodzież wraz z opiekunami grupy dziękują: Rodzicom, Rodzinom, Pracownikom Starostwa Powiatowego, dyrekcji szkoły , dyrektor PCAS, nauczycielom ZSP nr 8, mieszkańcom miasta za przybycie na nasz spektakl oraz niezwykle budujące owacje.

Dziękujemy Panu Grzegorzowi Przedborze, Błażejowi Wojciechowskiemu oraz Konradowi Nabitowi za pomoc techniczną, dźwięk i światło.