Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Teatr „Za kurtyną” w premierowej komedii „Randka (nie)w ciemno”

7 czerwca w kinie Włókniarz aktorzy teatru „Za kurtyną”, na co dzień uczniowie ZSP 8, działający przy Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Maz.,  wystawili sztukę pt. „Randka (nie)w ciemno”. Tym razem młodzież zagrała spektakl komediowy w reżyserii Izabeli Szymańskiej i Moniki Migały.

Fabuła komedii  oparta jest  na historii młodego Wiktora, przyjeżdżającego co roku na wakacje do wuja Zenona i ciotki Zofii, którzy w trosce o siostrzeńca, postanawiają go ożenić. Nie wiedzą, że chłopak jest zakochany w ich służącej. Na zaaranżowanych  przez wujostwo randkach pojawiają się trzy dziewczyny, każda przekonana o swojej wyjątkowości, gotowa, by poślubić Wiktora. Czwarta, Zyta, kobieta o 20 lat starsza od kawalera, wierzy, że ten wybierze właśnie ją. Pełna zabawnych dialogów, żartów, okraszona pięknym wykonaniem muzyczno-wokalnym sztuka, spotkała się z niezwykle pozytywnym odbiorem przez widzów.

Większość artystów to debiutanci w teatrze „Za kurtyną”. Ogromna grupa opuściła zespół ze względu na ukończenie szkoły i rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu.

W rolach głównych wystąpili: Bartosz Łyś (Wiktor), czyli zakochany w służącej Róży (Monika Kmita), Dominik Witek (wuj Zenon) i Zofia (Weronika Sowik), kandydatki na żony: Barbara-malarka (Patrycja Szczepanik), Anna –pianistka  (Julia Żurowska), Zyta –kuzynka Zofii (Aleksandra Czajkowska), Celina-utalentowana piosenkarka (Sandra Toczek), kuzynka Wiktora Adela (Ada Zakrzewska), służące w domu wujostwa –wokalistki, Aleksandra Kszczot i Iga Krawczyk oraz Kaja Kołodziejska.

Młodzież wraz z opiekunami grupy dziękują: Rodzicom, Rodzinom, Pracownikom Starostwa Powiatowego, dyrekcji szkoły , dyrektor PCAS, nauczycielom ZSP nr 8, mieszkańcom miasta za przybycie na nasz spektakl oraz niezwykle budujące owacje.

Dziękujemy Panu Grzegorzowi Przedborze, Błażejowi Wojciechowskiemu oraz Konradowi Nabitowi za pomoc techniczną, dźwięk i światło.