Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szkolny Dzień Matematyki

W dniu 9 marca 2023 roku w ZSP 8 odbył się IX Szkolny Dzień Matematyki. Na holu pierwszego piętra podziwiać można było plakaty matematyczne wykonane przez uczniów. Każdy uczeń mógł zmierzyć się z zadaniem dnia oraz spróbować swoich sił przy rozwiązywaniu zagadek matematycznych takich jak: sześć zagród, puste szklanki, jak wyjąć wisienkę. 85 uczniów z 17 klas naszego liceum i technikum wzięło udział w konkursach matematycznych. Najpierw dwuosobowe drużyny rozwiązywały zadania podczas turnieju, następnie odbyła się gra matematyczna MATIGMA. Na zakończenie reprezentanci klas rywalizowali w dyktandzie geometrycznym.
Tegoroczny turniej matematyczny wygrały uczennice klasy III TA – Paulina Dula i Magdalena Kamińska.
W grze MATIGMA pierwsze miejsce zajęły Patrycja Kozieł i Małgorzata Laskowska z klasy II B, na drugim miejscu znalazły się : Patrycja Tomczyk oraz Maja Wasilewska z klasy I TA, a na trzecim Klaudia Jabłońska i Jakub Kamiński z klasy IV TP.
Dyktando geometryczne zakończyło się zwycięstwem przedstawicielki klasy I P Kariny Kopyckiej. Drugą lokatę zajęła Małgorzata Kubiak z klasy II A, a na miejscu trzecim znalazła się Milena Spała uczennica klasy IV TP.
Konkurs na najlepszy plakat prezentujący humor matematyczny wygrała Kamila Brajer z klasy II C.
Zadanie dnia jako pierwsi poprawnie rozwiązali uczniowie z klasy I TAK : Emilia Bednarek, Oliwia Sosnowska i Kacper Przysuszyński.
Wszystkim uczestnikom konkursów gratulujemy wytrwałości w matematycznych zmaganiach i dziękujemy za zaangażowanie. Podsumowanie tegorocznego SDM odbędzie się podczas apelu szkolnego.