Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szkolenie - Tworzenie harmonogramów robót budowlanych

To już ostatnie szkolenie zawodowe uczniów Technikum nr 6 w ramach realizowanego w naszej szkole projektu unijnego "Nowoczesne szkolnictwo zawodowe w ZSP nr 8'.

Uczniowie technikum budownictwa najpierw przeszli szkolenie z rysunku technicznego, następnie - BHP w budownictwie, ostatnie szkolenie to tworzenie harmonogramów robót budowlanych.

Szkolenie odbyło się w dniach 25, 27 i 29 kwietnia 2017. Prowadził je Pan Mariusz Kociemba- specjalista posiadający wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zasobami  ludzkimi i materiałowymi oraz praktycznym nadzorem w branży budowlanej. Pan Kociemba obsługuje projekty dotyczące budowy dróg i autostrad w połączeniu z analitycznym, praktycznym przygotowaniem produkcji oraz przygotowuje harmonogramy produkcyjne i zabezpieczające BHP. Posiada praktyczną wiedzę z każdego etapu tworzenia harmonogramów zaczynając od wygrania projektu aż po jego przekazanie inwestorowi.

Szkolenie odbywało się w szkole z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu. Uczniowie m.in.  tworzyli harmonogramy ogólne i szczegółowe budowy, uczyli się powiązania harmonogramu z kosztorysem.