Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

„Świąteczna kartka dla Seniora”

Szkolne Centrum Wolontariatu wraz z opiekunem Anetą Albrecht- Geszcz serdecznie zaprasza całą społeczność uczniowską do wzięcia udziału w akcji: „Świąteczna kartka dla Seniora”.

Każdy z Was, kto ma w sobie chęć i gotowość niesienia uśmiechu, radości i wzruszenia, może przyłączyć się do akcji - przygotowując kartkę z życzeniami Bożonarodzeniowymi.

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z Domem Pomocy Społecznej nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim, dlatego właśnie do Mieszkańców Domu chcielibyśmy skierować nasze życzenia.

W poprzednich latach Wolontariusze ZSP nr8 organizowali dla podopiecznych DPS nr 2 przedstawienia Jasełkowe, wprowadzając magię Świąt. Przygotowywaliśmy słodki poczęstunek czy obdarowywaliśmy mieszkańców uśmiechem i drobnymi upominkami.

Każde odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej sprawiały ogromną radość nie tylko mieszkańcom, ale także samym Wolontariuszom, którzy zawsze z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem organizowali różnego rodzaju akcje.

Chcielibyśmy i tym razem obdarować wspaniałych Dziadków i Babcie radością i pięknymi życzeniami świątecznymi napisanymi na własnoręcznie wykonanych kartkach .

Pamiętajmy, że w czasie trwania pandemii szczególnie osoby starsze pozostają w izolacji społecznej, z dala od bliskich, przyjaciół, kolegów oraz codziennej aktywności .

Przygotowaną kartkę należy dostarczyć i wrzucić w naszej szkole do specjalnie przygotowanego pudełka, znajdującego się obok gabinetu pedagoga szkolnego do dnia 18 grudnia 2020 r.

Tematyka: kartka Bożonarodzeniowa, technika wykonania: dowolna. Na kartkach własnoręcznie należy wpisać życzenia Bożonarodzeniowe. Ważne, aby kartki umieszczone zostały w kopertach ( kartkę dodatkowo należy umieścić w koszulce foliowej opisanej imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą).
Kartki, zanim zostaną przekazane do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej, zostaną poddane kwarantannie.

Wszelkie pytania proszę kierować do pedagoga szkolnego (e – dziennik).

Otwórzmy się na drugiego człowieka w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.