Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

„Świąteczna kartka dla Seniora”

Szkolne Centrum Wolontariatu wraz z opiekunem Anetą Albrecht- Geszcz serdecznie zaprasza całą społeczność uczniowską do wzięcia udziału w akcji: „Świąteczna kartka dla Seniora”.

Każdy z Was, kto ma w sobie chęć i gotowość niesienia uśmiechu, radości i wzruszenia, może przyłączyć się do akcji - przygotowując kartkę z życzeniami Bożonarodzeniowymi.

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z Domem Pomocy Społecznej nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim, dlatego właśnie do Mieszkańców Domu chcielibyśmy skierować nasze życzenia.

W poprzednich latach Wolontariusze ZSP nr8 organizowali dla podopiecznych DPS nr 2 przedstawienia Jasełkowe, wprowadzając magię Świąt. Przygotowywaliśmy słodki poczęstunek czy obdarowywaliśmy mieszkańców uśmiechem i drobnymi upominkami.

Każde odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej sprawiały ogromną radość nie tylko mieszkańcom, ale także samym Wolontariuszom, którzy zawsze z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem organizowali różnego rodzaju akcje.

Chcielibyśmy i tym razem obdarować wspaniałych Dziadków i Babcie radością i pięknymi życzeniami świątecznymi napisanymi na własnoręcznie wykonanych kartkach .

Pamiętajmy, że w czasie trwania pandemii szczególnie osoby starsze pozostają w izolacji społecznej, z dala od bliskich, przyjaciół, kolegów oraz codziennej aktywności .

Przygotowaną kartkę należy dostarczyć i wrzucić w naszej szkole do specjalnie przygotowanego pudełka, znajdującego się obok gabinetu pedagoga szkolnego do dnia 18 grudnia 2020 r.

Tematyka: kartka Bożonarodzeniowa, technika wykonania: dowolna. Na kartkach własnoręcznie należy wpisać życzenia Bożonarodzeniowe. Ważne, aby kartki umieszczone zostały w kopertach ( kartkę dodatkowo należy umieścić w koszulce foliowej opisanej imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą).
Kartki, zanim zostaną przekazane do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej, zostaną poddane kwarantannie.

Wszelkie pytania proszę kierować do pedagoga szkolnego (e – dziennik).

Otwórzmy się na drugiego człowieka w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.