Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Sukces ZSP nr 8 w konkursie historycznym „Wokół Konstytucji 3 Maja”

W dniu 28 kwietnia 2022 r. odbył się ogólnopolski konkurs historyczny „Wokół Konstytucji 3 Maja”. Przedsięwzięcie miało formę quizu online, w którym wzięło udział jednocześnie prawie 2000 uczestników w całej Polsce.
Organizatorami były: Departamenty Szkolnictwa Wojskowego oraz Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON, Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie, Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne im. Kryptologów Polskich w Warszawie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Pan Mariusz Błaszczak, Minister Obrony Narodowej.
W tej rywalizacji wzięła również udział klasa europejska (1 A) III Liceum Ogólnokształcącego im.płk. Stanisława Hojnowskiego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim, pod opieką p.Piotra Dębickiego.
Walka była zacięta do końca i przed ostatnim pytaniem liderami konkursu byli: Ewa Robak, Lena Dyńdo, Julia Grałek i Artur Malinowski. Ostatecznie zwycięstwo przypadło Arturowi Malinowskiemu, który był najszybszy w decydującym pytaniu.
 
Zwycięzcy i uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Więcej: