Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Staże w ramach projektu Nowoczesne Szkolnictwo Zawodowe w ZSP8 rozpoczęte

Pracowite wakacje dla uczniów Technikum nr 6.

W dniu dzisiejszym tj. 4.07.2016 grupa uczniów naszego technikum rozpoczęła staże zawodowe w ramach projektu RPLD.11.03.01-10-0015/15 „Nowoczesne szkolnictwo zawodowe w ZSP nr 8” współfinansowanego ze środków EFS w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020 Działanie XI.3 Kształcenie zawodowe.

5 uczniów z klasy technik budownictwa rozpoczęło swój staż w tomaszowskiej firmie budowlanej Getmar. Stażyści najpierw przeszli badania oraz szkolenie BHP. Przez kolejnych 4 tygodnie będą uczyć się zawodu pod okiem profesjonalistów. Zdobyta wiedza oraz umiejętności z pewnością przydadzą się podczas zdobywania kwalifikacji zawodowych oraz w przyszłości w pracy.

Również 4.07.2016 - 2 uczniów oraz 1 uczennica klasy technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej,  rozpoczęli staż w firmie Solar-Projektechnik w Czerniewicach. Oni również przeszli badania oraz szkolenie BHP. W nowoczesnej firmie będą uczyć się instalacji ogni fotowoltaicznych.

Obydwie współpracujące z naszą szkołą firmy życzliwie oraz bardzo profesjonalnie przyjęły uczniów.

Kolejni stażyści naszego technikum  klasy technik architektury krajobrazu rozpoczną staże 19.07.2016 w tomaszowskiej firmie Urządzania i Konserwacji Zieleni J. Zysiaka.