Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 23 listopada 2017 w auli ZSP 1 odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego za poprzedni rok szkolny.

Organizatorem podsumowania był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Tomaszowie Maz. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych powiatu i miasta oraz przedstawiciele wszystkich wyróżnionych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu tomaszowskiego. Wszystkie wyróżnione szkoły otrzymały okazałe puchary i dyplomy. Wśród najlepszych szkół ponadgimnazjalnych nie mogło zabraknąć także naszej szkoły. W ramach Licealiady 2016/17 w  rywalizacji chłopców zajęliśmy II miejsce a wśród dziewcząt III miejsce .

Delegację naszej szkoły z p. Dyrektorem Tomaszem Migałą na czele stanowili uczniowie, którzy w znaczący sposób przyczynili się do zajęcia tak dobrych lokat we współzawodnictwie sportowym – Alicja Karaszewska, Aleksandra Gwizdoń, Patryk Muchlada oraz Szymon Madzio.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim uczniom ZSP 8, którzy w poprzednim roku szkolnym godnie reprezentowali naszą szkołę w rywalizacji sportowej w ramach Licealiady.

Mamy również nadzieję, że i ten rok szkolny zaowocuje podobnymi lub lepszymi wynikami. Dziękujemy i gratulujemy.