Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ślubowanie klas pierwszych 2022/2023

W dniu 13 października 2022 r. w Naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, w którym wzięli udział zaproszeni goście: pani Wacława Bąk – Przewodnicząca Rady Powiatu, pan Michał Czechowicz - Członek Zarządu Powiatu, pani Beata Stańczyk - Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu, pan insp. Szymon Herman - Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim, ks. Paweł Dziedziczak - Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim, pani dr Blanka Gosik – Prodziekan ds. Dydaktycznych Filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim, pani Marta Lis-Klimek – Koordynator Zespołu Poradni Specjalistycznych i Przyszpitalnych Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. W uroczystości wzięli udział także nauczyciele, wychowawcy oraz rodzice uczniów klas pierwszych wraz z przedstawicielem Rady Rodziców -  panią Agnieszką Szyngler.

Uroczystość odbyła się w dwóch turach. O godz. 9.00 w hali sportowej przy Nadrzecznej rotę przysięgi wypowiedzieli uczniowie pierwszej klasy policyjnej, którzy przy tej okazji zostali odznaczeni stopniem młodszego kadeta w klasie mundurowej z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim, pana Szymona Hermana. Następnie na sztandar szkoły ślubowali uczniowie klasy przyrodniczej z elementami ratownictwa medycznego, klasy europejskiej oraz uczniowie technikum, kształcący się w zawodzie technik analityk.

O godzinie 10.00 do ślubowania przystąpiły klasy: europejska i medialna oraz uczniowie technikum, kształcący się w zawodzie technik architektury krajobrazu.

Po wysłuchaniu części artystycznej w wykonaniu uczennic: Marii Dudkiewicz i Julii Kucharskiej przedstawiciele uczniów klas pierwszych złożyli kwiaty i zapalili znicze pod tablicą upamiętniającą walki 45 Pułku Piechoty i jego dowódcy – płk. Stanisława Hojnowskiego, w obronie Tomaszowa we wrześniu 1939r.

Uroczystości zostały zakończone tradycyjnym, sadzeniem drzew na terenie placu szkolnego przez gości i uczniów klas pierwszych, jako wyraz symbolicznego związania ze szkołą.

Uroczystość poprowadził Jakub Jędrzejewski.

Obsługą sprzętu zajęli się: Łukasz Wojtaszek i Michał Dominiak.

Fotografię wykonali: Zofia Okupnik i Jacek Malinowski.