Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Siatkarze ZSP nr8 ze srebrnymi medalami

W dniach 23-24.01.2019 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców.

W zawodach tych wzięły udział wszystkie tomaszowskie szkoły ponadgimnazjalne. Mecze rozpoczęto od rozgrywania spotkań w dwóch grupach eliminacyjnych.

Siatkarze ZSP 8 na własnym parkiecie wygrali dwa spotkania grupowe z ZSP 6 i ZSP 2 i przegrali jeden mecz z ZSP 1. Zajmując drugie miejsce w grupie zapewnili sobie grę o medale.

 Drugiego dnia zawodów sala przy ul. Nadrzecznej gościła cztery najlepsze zespoły siatkarskie tegorocznej LICEALIADY. W pierwszym półfinale ZSP 1 wygrało 2:1 z I LO. W drugim zaś nasi siatkarze pewnie wygrali 2:0 ze zwycięzcą drugiej grupy zespołem II LO.

W meczach o medale ponownie spotkały się zespoły, które rywalizowały ze sobą w grupach eliminacyjnych. W meczu o trzecie miejsce II LO po raz drugi okazało się lepsze od I LO wygrywając 2:0.

W meczu o złote medale nasi zawodnicy nie zdołali się zrewanżować za porażkę w grupie i ponownie ulegli siatkarzom z „Mechanika” 2:0.

Reprezentacja naszej szkoły grała w składzie: Wilk Bartłomiej, Wilk Kacper, Rebzda Kacper, Nabit Konrad, Goździk Marcel, Rydel Błażej, Dudkiewicz Kacper, Leśniewski Jakub, Koprek Adam, Mąkola Mateusz, Latoszek Igor i Dziubiński Michał.