Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Siatkarze ZSP nr8 ze srebrnymi medalami

W dniach 23-24.01.2019 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców.

W zawodach tych wzięły udział wszystkie tomaszowskie szkoły ponadgimnazjalne. Mecze rozpoczęto od rozgrywania spotkań w dwóch grupach eliminacyjnych.

Siatkarze ZSP 8 na własnym parkiecie wygrali dwa spotkania grupowe z ZSP 6 i ZSP 2 i przegrali jeden mecz z ZSP 1. Zajmując drugie miejsce w grupie zapewnili sobie grę o medale.

 Drugiego dnia zawodów sala przy ul. Nadrzecznej gościła cztery najlepsze zespoły siatkarskie tegorocznej LICEALIADY. W pierwszym półfinale ZSP 1 wygrało 2:1 z I LO. W drugim zaś nasi siatkarze pewnie wygrali 2:0 ze zwycięzcą drugiej grupy zespołem II LO.

W meczach o medale ponownie spotkały się zespoły, które rywalizowały ze sobą w grupach eliminacyjnych. W meczu o trzecie miejsce II LO po raz drugi okazało się lepsze od I LO wygrywając 2:0.

W meczu o złote medale nasi zawodnicy nie zdołali się zrewanżować za porażkę w grupie i ponownie ulegli siatkarzom z „Mechanika” 2:0.

Reprezentacja naszej szkoły grała w składzie: Wilk Bartłomiej, Wilk Kacper, Rebzda Kacper, Nabit Konrad, Goździk Marcel, Rydel Błażej, Dudkiewicz Kacper, Leśniewski Jakub, Koprek Adam, Mąkola Mateusz, Latoszek Igor i Dziubiński Michał.