Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podsumowanie VIII Szklonego Dnia Matematyki

14 marca 2022 roku świętowaliśmy Dzień Liczby Pi. W Szkolnym Dniu Matematyki wzięło udział 15 klas, które konkurowały ze sobą w pięciu dyscyplinach: dyktando geometryczne, turniej matematyczny, gra MATIGMA, zadanie dnia i plakat matematyczny. Wyniki tej zaciętej rywalizacji przedstawiamy poniżej.

DYKTANDO GEOMETRYCZNE:

I miejsce – Wojciech Polus 3CP

II miejsce - Wiktoria Klauze 4TA

III miejsce – Patrycja Kozieł 1B

 

TURNIEJ MATEMATYCZNY:

I miejsce zajęły dwie drużyny z klas:

4TA – Gracjan Psut i Nikola Koszarna,

3TG – Klaudia Skiba i Wiktoria Kaczmarek

II miejsce zajęły aż cztery drużyny z klas:

3AG – Eryk Goździk i Mateusz Przybysz, 

3BP – Marta Tuieva i Wiktoria Nowak, 

1B – Julia Kulińska i Małgorzata Laskowska,

1C – Natalia Plich i Lena Wach.

III miejsce zajęła drużyna z klasy 3CP 

Julia Bernacka i Nikolas Jagodziński.

W szkolnej grze matematycznej MATIGMA zwyciężyła drużyna z klasy 3BP w składzie Jakub Jędrzejewski i Filip Owczarek.

ZADANIE DNIA jako pierwszy poprawnie rozwiązał Kacper Witek z 2TA.

Oceny plakatów matematycznych dokonała komisja w składzie: pani Beata Koch-Lubicka (wicedyrektor), Pani Wioletta Ostrowska (nauczyciel matematyki) i Pani Monika Migała (nauczyciel języka polskiego i edukacji medialnej). Komisja wyróżniła dwie prace: plakat Wiktorii Golinii z 3TG oraz plakat Klaudii Sidorowicz z 2TA.

Komisja konkursowa czuwająca nad przebiegiem VIII SDM, składająca się
z nauczycielek matematyki: Pani Jolanty Piechoty oraz Pani Agaty Biazik podsumowała wyniki wszystkich konkurencji i okazało się, że aż trzy klasy ukończyły konkursy z najwyższym wynikiem 38 punktów. 

I miejsce w VIII Szkolnym Dniu Matematyki w ZSP 8 zajęły klasy 3BP, 3TG, 4TA.

Nagrodą główną dla zwycięskich klas jest tydzień bez kartkówek z matematyki lub zapowiadanie kartkówek przez najbliższe 4 tygodnie (do wyboru przez klasę) oraz bonus klasowy okolicznościowy.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów za aktywne i twórcze podejście do problemów matematycznych. 

Wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się na apelu szkolnym.