Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podsumowanie projektu Nowoczesne Szkolnictwo Zawodowe w ZSP8

Projekt pt.: „NOWOCZESNE SZKOLNICTWO ZAWODOWE W ZSP NR 8 W TOMASZOWIE MAZ.”,  realizowany w ramach konkursu nr RPLD.11.03.00-IŻ.00-10-001/15 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 został zakończony.

13 października 2017 odbyło się uroczyste podsumowanie zrealizowanego w szkole projektu w ramach programu POWER. Otrzymaliśmy wsparcie w wysokości 252 723,75 zł.

Udało nam się wyposażyć dwie pracownie teoretycznego kształcenia zawodowego w nowoczesne komputery wraz z oprogramowaniem. Zakupiliśmy materiały dydaktyczne i specjalistyczne urządzenia do nauki w zawodach: technik architektury krajobrazu, technik budownictwa oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Nawiązaliśmy współpracę z lokalnymi firmami z branż ogrodniczej, budowlanej oraz energetycznej. Dzięki tej współpracy młodzież technikum odbyła płatne staże zawodowe.

Dziękujemy serdecznie firmom:

Firma Budowlana GETMAR Tomaszów Maz.

PROJEKT SOLARTECHNIK POLSKA  Sp. z o.o. Czerniewce

Zakład Urządzania i Konserwacji Zieleni SC J. Zysiak Tomaszów Maz

Przedsiębiorstwo Ogrodnicze RAJA Tomaszów Maz.

AJGARDEN  Nowy Jasień

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych i zalesieniowych Prymusowa Wola.

Pod okiem fachowców z tych firm młodzież odbywała staże.

Wszystkie grupy zawodowe uczestniczące w projekcie odbyły szkolenia prowadzone przez profesjonalne firmy szkoleniowe m.in. ResTrainer Tarnów, GoWork Warszawa.

W ramach projektu młodzież odwiedziła Politechnikę Łódzką, Uniwersytet Łódzki, uczestniczyła w wykładach na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu.

Wycieczki dydaktyczne do pracodawców jakie odbyli nasi uczniowie w ramach projektu to m.in. Ceramika Paradyż, Arboretum w Rogowie, Szkółka drzew i krzewów ozdobnych i zalesieniowych w Prymusowej Woli, HAPAM POLAND, quic-mix Polska Sp. z o.o., Zakłady Ceramiki Budowlanej Owczary.

Wszystkie podejmowane w ramach projektu działania miały na celu lepsze przygotowanie młodzieży do podejmowania pracy w wykształconym zawodzie, wzbogacenie warsztatu pracy nauczycieli zawodu oraz ukazanie korzyści jakie niesie kształcenie zawodowe dla uczniów, szkoły oraz pedagogów.

Pragniemy przekazać słowa uznania wszystkim, których praca i zaangażowanie pozwoliły na to, by „Nadrzeczna” mogła podjąć tak duże dla nas wszystkich  wyzwanie, jakim jest realizacja projektu w ramach programu unijnego POWER.