Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podsumowanie projektu Nowoczesne Szkolnictwo Zawodowe w ZSP8

Projekt pt.: „NOWOCZESNE SZKOLNICTWO ZAWODOWE W ZSP NR 8 W TOMASZOWIE MAZ.”,  realizowany w ramach konkursu nr RPLD.11.03.00-IŻ.00-10-001/15 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 został zakończony.

13 października 2017 odbyło się uroczyste podsumowanie zrealizowanego w szkole projektu w ramach programu POWER. Otrzymaliśmy wsparcie w wysokości 252 723,75 zł.

Udało nam się wyposażyć dwie pracownie teoretycznego kształcenia zawodowego w nowoczesne komputery wraz z oprogramowaniem. Zakupiliśmy materiały dydaktyczne i specjalistyczne urządzenia do nauki w zawodach: technik architektury krajobrazu, technik budownictwa oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Nawiązaliśmy współpracę z lokalnymi firmami z branż ogrodniczej, budowlanej oraz energetycznej. Dzięki tej współpracy młodzież technikum odbyła płatne staże zawodowe.

Dziękujemy serdecznie firmom:

Firma Budowlana GETMAR Tomaszów Maz.

PROJEKT SOLARTECHNIK POLSKA  Sp. z o.o. Czerniewce

Zakład Urządzania i Konserwacji Zieleni SC J. Zysiak Tomaszów Maz

Przedsiębiorstwo Ogrodnicze RAJA Tomaszów Maz.

AJGARDEN  Nowy Jasień

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych i zalesieniowych Prymusowa Wola.

Pod okiem fachowców z tych firm młodzież odbywała staże.

Wszystkie grupy zawodowe uczestniczące w projekcie odbyły szkolenia prowadzone przez profesjonalne firmy szkoleniowe m.in. ResTrainer Tarnów, GoWork Warszawa.

W ramach projektu młodzież odwiedziła Politechnikę Łódzką, Uniwersytet Łódzki, uczestniczyła w wykładach na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu.

Wycieczki dydaktyczne do pracodawców jakie odbyli nasi uczniowie w ramach projektu to m.in. Ceramika Paradyż, Arboretum w Rogowie, Szkółka drzew i krzewów ozdobnych i zalesieniowych w Prymusowej Woli, HAPAM POLAND, quic-mix Polska Sp. z o.o., Zakłady Ceramiki Budowlanej Owczary.

Wszystkie podejmowane w ramach projektu działania miały na celu lepsze przygotowanie młodzieży do podejmowania pracy w wykształconym zawodzie, wzbogacenie warsztatu pracy nauczycieli zawodu oraz ukazanie korzyści jakie niesie kształcenie zawodowe dla uczniów, szkoły oraz pedagogów.

Pragniemy przekazać słowa uznania wszystkim, których praca i zaangażowanie pozwoliły na to, by „Nadrzeczna” mogła podjąć tak duże dla nas wszystkich  wyzwanie, jakim jest realizacja projektu w ramach programu unijnego POWER.