Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

„Pisanka Wielkanocna dla Seniora”

Szkolne Centrum Wolontariatu wraz z opiekunem Anetą Albrecht- Geszcz serdecznie zaprasza Całą Społeczność Uczniowską do wzięcia udziału w akcji: „Pisanka Wielkanocna dla Seniora”.

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z Domem Pomocy Społecznej nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim, w związku z tym chcielibyśmy i tym razem obdarować „nasze” Babcie i Dziadków uśmiechem oraz najserdeczniejszymi życzeniami z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

Czas pandemii jest bardzo trudnym okresem szczególnie dla osób starszych pozostających w izolacji społecznej, dlatego z intencją niesienia radości, nadziei Zmartwychwstania Pańskiego chcemy obdarować podopiecznych DPS symboliczną pisanką.

Przygotowane „jajka” należy dostarczyć i wrzucić do specjalnie przygotowanego pudełka, znajdującego się w szkole obok gabinetu pedagoga do 30 marca 2021.

Oprócz pisanek można przygotować również kartki świąteczne z wypisanych życzeniami.

Ważne, aby jajka lub karty umieszczone zostały w torebkach lub koszulkach foliowych opisanych imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą.
Prace, zanim zostaną przekazane do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej, zostaną poddane kwarantannie.

Wszelkie pytania proszę kierować do pedagoga szkolnego (e – dziennik).

Otwórzmy się na drugiego człowieka w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.