Mistrzostwa szkoły w siatkarskich mikstach
Tradycyjnie jak co roku w ostatnim tygodniu roku szkolnego, w naszej placówce rozgrywane były Mistrzostwa Szkoły w siatkarskich mikstach. Turniej odbył się 23 czerwca a do tegorocznej edycji tych sportowych zmagań zgłosiło się osiem par mieszanych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i sportową rywalizację. Po rozegraniu gier grupowych, półfinałowych i o miejsca, końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
3 miejsce- Wiktoria Szulc i Maciej Lenarcik 3P
2 miejsce – Valeriia Hnatiuk 2A i Oliwier Ślązak 1A
1 miejsce – Ida Zdonek i Krystian Woźniak 3A

