KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Kontakt”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

MATTUR 2019

Finaliści I Powiatowego Turnieju Matematycznego MATTUR zmagali się w trzech etapach finałowych, rozwiązując różnorodne zadania matematyczne.

Najpierw ZADANIE DNIA - takie samo dla wszystkich drużyn.

Kolejny etap - BANK ZADAŃ - dwa wylosowane przez drużynę zadania do rozwiązania na czas.

Ostatni - TURNIEJ MATEMATYCZNY - drużyny rozwiązywały zadania na czas.

Wszystkie drużyny walczyły zacięcie, różnica punktowa okazała się niewielka i w większości wypadków decydował czas rozwiązywania zadań.

W oczekiwaniu na wyniku turnieju uczestnicy wraz z opiekunami uczestniczyli w prezentacji nowoczesnych pracowni kształcenia zawodowego w ZSP 8: laboratorium chemicznego, pracowni informatycznej i pracowni projektowania.

Wyróżnienia oraz nagrody dla zwycięzców wręczali Dyrektor ZSP nr 8 Pan Tomasz Migała oraz członek Zarządu Powiatu Pan Marek Kubiak.

 

Wyróżnienie otrzymała drużyna X-men Żelechlinek w składzie Miłosz Dominiak i Adam Walicki - uczniowie ze SP w Żelechlinku - opiekun  Pani Barbara Galińska

III miejsce w I Powiatowym Turnieju Matematycznym MATTUR 2019 zdobyła drużyna Trzynastka z plusem w składzie Wojciech Polus i Emil Stolarczyk - uczniowie SP nr 13 - opiekunki Pani Regina Kwapisz i Pani Jolanta Migowska

II miejsce w I Powiatowym Turnieju Matematycznym MATTUR 2019 zdobyła drużyna Matmaniacy w składzie Natalia Jakszuk i Łukasz Muskała - uczniowie SP nr 12 - opiekunki Marzena Głowa i Renata Sawińska

I miejsce w I Powiatowym Turnieju Matematycznym MATTUR 2019 zdobyła drużyna Złote Gromy w składzie Jakub Kacprzyk i Karol Goszczyński - uczniowie SP nr 12 -opiekunki Marzena Głowa i Renata Sawińska

Serdecznie gratulujemy wygranym.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy etapu finałowego.

Uczestnicy zakwalifikowani do finału I PTM MATTUR 2019:

 

Drużyna

Uczniowie

Opiekun

Szkoła Podstawowa 1

Zemsta Pitagorasa

Jakub Ćwiek

Filip Szewczyk

Agata Kaczuba

Elementy Euklidesa

Zuzanna Kołodziejczyk

Paweł Ratajski

Szkoła Podstawowa 3

Pierwiastki z Trójki

Igor Banaszczak

Wiktoria Płóciennik

Anna Podskok

Szkoła Podstawowa 10

Liczniki

Amelia Kaczuba

Mateusz Krześlak

Magdalena Plichta

Joanna Matysiak

Mianowniki

Julia Dziubałtowska

Aleksander Woicki

Szkoła Podstawowa 11

Sweetboys

Wiktor Kozor

Kacper Nowak

Anna Grabowska

Marzenna Winogrodzka

Szkoła Podstawowa 12

Matmaniacy

Natalia Jakszuk

Łukasz Muskała

Renata Sawińska

Marzena Głowa

Złote gromy

Jakub Kacprzyk

Karol Goszczyński

Szkoła Podstawowa 13

Trzynastka z plusem

Wojciech Polus

Emil Stolarczyk

Regina Kwapisz

Jolanta Migowska

Szkoła Podstawowa 14

MatOrły

Kacper Juszczak

Franciszek Galicki

Aleksandra Antczak

Szkoła Podstawowa Tomek

Nieobliczalni

Maksymilian Gudaniec

Jakub Kowalski

Agnieszka Błoch

Katarzyna Kuklinowska

Szkoła Podstawowa w Brzustowie

MC

Zuzanna Miszczyk

Jakub Ciesielski

Joanna Wojtasik

Szkoła Podstawowa w Budziszewicach

Hardmat

Jowita Reszka

Oskar Kowalczyk

Justyna
Woźniak -Staruch

Szkoła Podstawowa w Glinniku

Kwadratowy dwumian

Mateusz Owczarek

Patryk Flisiak

Anna Muszyńska

Szkoła Podstawowa w Niewiadowie

Team Maths

Marcel Wilkowski

Norbert Plich

Agnieszka Krzysztofik

Szkoła Podstawowa w Rokicinach

Mat-G2

Anna Głąb

Rafał Grałek

Elżbieta Woźna

Szkoła Podstawowa w Ujeździe

Cykloidy

Patrycja Goska

Kacper Smyczek

Bożena Błondarczyk

Szkoła Podstawowa w Wiadernie

Team Pitagorasa

Weronika Prymus

Adrian Robak

Katarzyna Kowalska

Szkoła Podstawowa w Żelechlinku

X-men Żelechlinek

Miłosz Dominiak

Adam Walicki

Barbara Galińska

Opiekunom przygotowującym młodzież zarówno do etapu szkolnego jak i finałowego MATTUR-u 2019 serdecznie dziękujemy.

 

Organizatorki turnieju 

Jolanta Piechota 

Wioletta Madej