Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kursy - Pielęgnacja ogrodów, BHP

Uczniowie Technikum nr 6 na przełomie marca i kwietnia uczestniczyli w kolejnych szkoleniach w ramach projektu Nowoczesne szkolnictwo zawodowe w ZSP nr 8. Klasa technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej odbyli szkolenie BHP w budownictwie, natomiast klasa technik architektury krajobrazu - kurs Pielęgnacja ogrodów.

Kurs Pielęgnacji ogrodów zakładał dużą cześć zajęć praktycznych a więc uczniowie, pod okiem specjalisty z firmy Gowork.pl m.in. wykonywali cięcia prześwietlające drzew i krzewów, wertykulację trawników, cięcia odmładzające, sanitarne i formujące oraz wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne wiosenne (odchwaszczanie, sadzenie i podlewanie) jak również nawożenie trawnika. Oprócz tego wykonywali wstępne kosztorysy prac pielęgnacyjnych oraz projekty tych prac. Jak każdy z kursów zobowiązani byli napisać wstępne testy oraz testy na zakończenie.

Dla tych grup to już ostatnie przewidziane w projekcie szkolenia. Dla grupy technik budownictwa od 25 kwietnia rozpoczyna się szkolenie z tworzenia harmonogramów robót budowlanych.

Nasz projekt zakłada również wyjazdy na zajęcia specjalistyczne do pracodawców. W związku z tym każda z grup odwiedzi różne firmy z branż budowlanych, ogrodniczych oraz energetyki odnawialnej.