Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy" – etap wojewódzki

W dniu 5 marca 2019 r. w ZSP nr 9 w Łodzi odbył się etap wojewódzki konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy", którego organizatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy w Łodzi.

Z naszej szkoły wzięły udział dwie uczennice: Adrianna Ornafa i Agata Sołtys z kl IV Ta. Obie to laureatki etapu szkolnego, który odbył się w listopadzie 2018 r.

Konkurs przeprowadzany był w ramach programu Kultura bezpieczeństwa. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z pytaniami testu wiedzy z zakresu prawa pracy i przepisów BHP.

Test opracowany przez Okręgową Komisję Konkursową składał się z 35 zadań z których 20 dotyczyło prawa pracy, a 15 technik BHP. Wśród wszystkich pytań, 25 pochodziło z ogólnej bazy pytań a 10 było spoza niej i były one o podwyższonym poziomie trudności. 

Na uwagę zasługuje wysoki poziom konkursu. Do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka. W etapie wojewódzkim konkursu wzięło udział 37 szkół (w tym 4 z Tomaszowa Mazowieckiego) reprezentowanych przez 74 uczniów (w tym 8 z Tomaszowa Mazowieckiego).

Za wszystkie pytania można było uzyskać 35 punktów. Zwycięzca uzyskał 33 punkty. Natomiast nasze Panie uzyskały po 27 punktów, co należy uznać za ich osobisty sukces.

Koordynatorem konkursu jest Katarzyna Sikora.