Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs policyjny

10 marca 2020 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 odbyły się już po raz kolejny eliminacje powiatowe „ Turnieju dla szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi”.

Startujące drużyny i zaproszonych gości powitał Komendant Powiatowy Policji insp. Szymon Herman oraz Dyrektor ZSP 8 Tomasz Migała.

 W turnieju udział wzięło pięć drużyn z tomaszowskich szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwszą był test sprawności fizycznej a drugą test wiedzy z zakresu wiedzy o społeczeństwie, wiedzy o policji oraz zasadach bezpieczeństwa.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Marika Lesiewicz ( 1CP), Patrycja Szczepanik ( 2A), Igor Wojtaszewski ( 1AP) i Piotr Jaxa-Kwiatkowski ( 2TA) w konkursie tym zajęła w tym roku trzecie miejsce.

Jednocześnie w czasie trwania konkursu odbywały się pokazy i prezentacje przygotowane przez funkcjonariuszy mundurowych i pracowników cywilnych Powiatowej Komendy Policji w Tomaszowie Maz.