Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs policyjny

14 marca 2019 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 odbyły się eliminacje powiatowe „ Turnieju dla szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi”.

Startujące drużyny i zaproszonych gości powitał Komendant Powiatowy Policji insp. Szymon Herman, Członek Zarządu Powiatu  Marek Kubiak ( absolwent naszej szkoły) oraz Dyrektor ZSP 8 Tomasz Migała.

 W turnieju udział wzięły cztery tomaszowskie szkoły ponadgimnazjalne. Turniej składał się z dwóch części. Pierwszą był test sprawności fizycznej a drugą test wiedzy z zakresu wiedzy o społeczeństwie oraz zasadach bezpieczeństwa.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Nina Wojciechowska ( 2A), Patrycja Szczepanik ( 1A), Błażej Rydel ( 1A) i Filip Stępski ( 1TA) w konkursie tym zajęła drugie miejsce.

Jednocześnie w czasie trwania konkursu odbywały się pokazy i prezentacje przygotowane przez funkcjonariuszy mundurowych i pracowników cywilnych Powiatowej Komendy Policji w Tomaszowie Maz.