Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Klasa Medialna w III LO-2020/21

Klasa medialna – Twój przystanek w drodze do kariery.

Chcesz zostać aktorem, dziennikarzem, a może prawnikiem? To zawody wciąż modne, prestiżowe i pożądane na rynku pracy. Przygotujesz się do ich wykonywania właśnie w klasie medialnej. Tutaj pogłębisz swoją wiedzę humanistyczną, rozwiniesz umiejętności i kompetencje językowe.

Masz szansę wzięcia udziału w warsztatach dziennikarskich oraz poczuć atmosferę sceny i występu teatralnego. Być może odnajdziesz inne talenty, o których nie wiedziałeś. Praca w teatrze nauczy cię odwagi, prezentacji, pokonywania różnych trudności, panowania nad stresem, który może okazać się siłą mobilizującą, a nie ograniczającą Twoje możliwości. Ułatwimy Ci to. 

Częścią procesu edukacyjnego są atrakcyjne wycieczki dydaktyczne i rajdy turystyczne na terenie całej Polski. W ramach spotkań z kulturą  realizujemy także wyjazdy do teatrów Warszawy i Łodzi.

Dla rozwoju osobistych zainteresowań związanych z humanistyką oferujemy także warsztaty, wykłady, udział w projektach edukacyjnych, patriotycznych, sesje popularno–naukowe, przygotowujące do zmagań olimpijskich oraz konkursów przedmiotowych.

Zaufaj, ulokuj swoją przyszłość w III LO !!!