Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kiermasz podręczników

Dnia 6 września (poniedziałek) 2021 roku o godz. 9.45 w naszej szkole  na holu parteru odbędzie się kiermasz podręczników.

Każdy sprzedający jest odpowiedzialny za swoje książki oraz środki pieniężne. Książki przeznaczone do sprzedaży uczniowie przynoszą w dniu kiermaszu. Każdy jest zobowiązany posiadać drobne pieniądze, by umożliwić sprawną sprzedaż.

 

O godzinie 9.45 klasy: IIA, IIB, IIP, IITsprzedają książki; zajmują miejsca wyznaczone na holu (parter)

 O godzinie 9.50 – 10.10 klasy: IA, IB, IC, IP, IT  kupują podręczniki od klas II. Po wyznaczonym czasie na holu pozostają uczniowie klas IIABPT.

 O godz. 10.15  klasy:  IIIAP, IIIBP, IIICP, IIITP sprzedają podręczniki klasom II (po podstawówce) do godz. 10.35.

O godz. 10.45 na hol parteru schodzi klasa IV TA (po gimnazjum), zajmuje miejsce przy stolikach.

O godz. 10.50 klasy IIIAG, IIIBG, IIITG kupują podręczniki

 

Osoby, które nie biorą udziału w kiermaszu, pozostają w sali lekcyjnej z nauczycielem prowadzącym zajęcia.

Pamiętajmy:

1. Sprzedaż i kupno odbywa się wyłącznie w rękawiczkach i maseczkach, z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.
2. Każdy jest zobowiązany posiadać drobne pieniądze.
3. Każdy ponosi odpowiedzialność za własne książki i środki pieniężne.

Prosimy o zachowanie bezpiecznych odległości.

 

Organizatorzy: Monika Migała, Małgorzata Chrząszcz.