Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kandydaci na przewodniczącego szkoły

13 stycznia 2023 roku odbędą się w naszej szkole wybory przewodniczącego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 8 na rok 2023. Osoby upoważnione do oddania swojego głosu(uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły ZSP nr 8) będą mogli zagłosować na jednego kandydata spośród trzech. Zanim dokonacie swojego wyboru warto zapoznać się z sylwetkami kandydatów:

1. Nikola Dębowska -jest uczennicą drugiej klasy medialnej(2B). Trenuje taniec Comercial, a w wolnym czasie śpiewa, pisze teksty, fotografuje i spędza czas w gronie wielu znajomych. Świadomie kroczy przez życie. Jest kreatywna i potrafi wykazać się dobrą organizacją. Uczennica otwarta i gotowa pokonać niejedno wyzwanie. 

Nikola Dębowska

 

2. Julia Kucharska -uczennica drugiej klasy medialnej (2B). Interesuje się aktorstwem, tańcem oraz grafiką. Działa w szkolnym Kole Caritas. Jest osobą ambitną, gotową sumiennie działać w życiu szkoły. Nie boi się nowych wyzwań i zawsze wywiązuje się ze złożonych zobowiązań. Julia jest także otwarta oraz efektywna w swoich działaniach. Chętnie wysłucha każdego, kto będzie miał jakieś pomysły czy sugestie.

Julia Kucharska

 

3. Piotr Mazur- uczeń klasy trzeciej europejskiej (3A).Od kilku lat bierze czynny udział w życiu szkoły. Przez ostatnią kadencje Samorządu Uczniowskiego pełnił funkcję zastępcy przewodniczącego. Jest osobą sumienną, miłą, towarzyską i ambitną. Wszyscy, którzy go znają wiedzą, że zawsze można liczyć na jego pomoc i dobre słowo.

Piotr Mazur

 

Pomysły jakie chcieliby zrealizować kandydaci są zamieszczone na plakatach znajdujących się w naszej szkole.

Oddaj swój głos w wyborach!