Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

I miejsce ZSP nr 8 w zawodach "O puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi"

28 lutego odbyły się w naszej szkole powiatowe zawody "O puchar Komendanta Policji w Łodzi". Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim.
Zawody składały się z dwóch części: sportowej i teoretycznej. W pierwszej części młodzież ze szkół średnich miała do pokonania sprawnościowy tor przeszkód, w którym musiała wykonać m.in. przewroty w przód i w tył, pokonać płotki i skrzynię oraz rzuty piłkami lekarskimi, wszystko oczywiście w jak najlepszym czasie. W drugiej części  zawodnicy rozwiązywali test wiedzy.

Po zaciętej i wyrównanej walce, ostatecznie:
I miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły, którzy wystąpili w składzie: Natalia Rybińska, Ismena Wuls, Krystian Socha i Michał Dąbrowski.
II miejsce przypadło uczniom z ZSP nr 1
III miejsce dla zawodników z ZSP nr 6
natomiast IV i V miejsce dla ZSP nr 3 i ZSP nr 2
Nagrody i puchary zawodnikom wręczyli: pani Elżbieta Łojszczyk Członek Zarządu Powiatu, pani Dyrektor ZSP nr 8 Agnieszka Dziedzic, pani Wicedyrektor ZSP nr 8 Katarzyna Pfau oraz przedstawiciele policji z Komendy Powiatowej w Tomaszowie Mazowieckim.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy. Reprezentacja naszej szkoły wystąpi na zawodach wojewódzkich, które odbędą się 22 marca w Łodzi.