Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Horror z miłym zakończeniem w wykonaniu szczypiornistów ZSP 8

W minionym tygodniu odbyły się finały Mistrzostw Powiatu w piłce ręcznej.

W finałach tych wystąpiły obie reprezentacje ZSP 8. Dziewczęta zapewniły sobie udział w finale po zdobyciu 2 miejsca w swojej grupie.

Chłopcy zaś awansowali z miejsca pierwszego, wygrywając wszystkie mecze grupowe w tym z I LO w rzutach karnych.

W pierwszym półfinale nasi szczypiorniści ulegli nieznacznie 14:13 reprezentacji II LO a w drugim Mechanik pokonał I LO. Pozostaje walczyć o trzecie miejsce z I LO. Mecz toczy się pod dyktando raz jednego raz drugiego zespołu. Niestety w końcówce spotkania nasi przegrywają różnicą jednej bramki. W ostatniej sekundzie meczu faul na naszym zawodniku i sędzia dyktuje bezpośredni rzut na bramkę. Uczniowie I LO ustawiają szczelny mur a ostatni rzut wykonuje kapitan naszego zespołu Marcel Pawłowski. Rzecz niespotykana w piłce ręcznej ale Marcel rzuca bramkę na wagę remisu doprowadzając do rzutów karnych w rywalizacji o trzecie miejsce. I ponownie w rzutach karnych nasz zespół okazuje się mocniejszy psychicznie i wygrywamy rywalizację o brązowe medale.

Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Marcel Pawłowski, Marcin Bielas, Kacper Włodarski, Michał Zając, Bartłomiej Wójciak, Kacper Szopa, Jakub Tokarski, Hubert Krawczyk, Dawid Reszka, Jakub Witczak, Michał Dziubiński, Paweł Owczarek, Kacper Wilk i Bartłomiej Wilk.

Kolejność końcowa chłopców:

m – ZSP 1

II m – II LO

III m – ZSP 8

Niestety tuż za podium uplasowały się dziewczęta z ZSP 8. Walczyły bardzo ambitnie ale ostatecznie zajęły 4 miejsce.

Dziewczęta grały w składzie: Alicja Karaszewska, Aleksandra Ślifierska, Adrianna Zakrzewska, Patrycja Szczepanik, Patrycja Kwapisz, Adrianna Ornafa, Wiktoria Jedlińska, Wiktoria Świech, Natalia Głowacka, Weronika Sowik, Paulina Dziubałtowska, Aleksandra Gwizdoń, Daria Pawełkiewicz i Wiktoria Łazowska.