Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Gra Miejska -Projekt „Śladami Tomaszowian w Bitwie Warszawskiej 1920”

W imieniu Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych „Batalion Tomaszów” po raz kolejny serdecznie  zapraszam uczniów i nauczycieli  do udziału w Grze Miejskiej będącej częścią Projektu „Śladami Tomaszowian w Bitwie Warszawskiej 1920”. Tym razem kanwą gry będą losy Tomaszowian biorących udział w zmaganiach wojennych lat 1919-1921 z naciskiem na ich udział w Bitwie Warszawskiej.
Będzie ona polegała na wykonaniu przez 4-osobowe drużyny i opiekuna zadań o charakterze historyczno-sprawnościowym na terenie miasta, w oparciu o punkty związane z jego historią. Zakończenie gry miejskiej nastąpi w Skansenie Rzeki Pilicy i będzie połączone z ogniskiem integracyjnym dla uczestników oraz zwiedzaniem eksponatów, prezentacją multimedialną i wykładem dotyczącym  udziału Tomaszowian w Bitwie Warszawskiej 1920 roku.
 
Gra Miejska rozpocznie się 2 października 2020 r. (piątek)  godz.8.00- Początek na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Smutnej, zakończenie w Skansenie Rzeki Pilicy do 14.00.
Dla pierwszych 3 drużyn przewidziano nagrody rzeczowe w kategorii szkół średnich i podstawowych. Dodatkowa nagroda to całodniowa wycieczka  do miejsc związanych z Bitwą Warszawską (Warszawa-Radzymin-Sulejówek-Ossów) dla laureatów konkursu i opiekunów planowana na 15 października 2020 roku.
 
Regulamin i cele Projektu zostały  opublikowany na stronie SRH „Batalion Tomaszów”: www.facebook.com/batalion.tomaszow oraz stronie Partnera Projektu - Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim https://zsp8.eu/.
 
Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „ Koalicje dla Niepodległej ”.
 
Koordynator Projektu: Piotr Dębicki
 
Ważne: W związku z zagrożeniem pandemią prosimy o zachowanie dystansu społecznego i stosowanie środków ochrony osobistej przez uczestników, a organizator zapewni środki dezynfekcji do rąk.
 
Regulamin Gry Miejskiej:
 
 
Karta zgłoszeniowa :