Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Gra Miejska -Projekt „Śladami Tomaszowian w Bitwie Warszawskiej 1920”

W imieniu Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych „Batalion Tomaszów” po raz kolejny serdecznie  zapraszam uczniów i nauczycieli  do udziału w Grze Miejskiej będącej częścią Projektu „Śladami Tomaszowian w Bitwie Warszawskiej 1920”. Tym razem kanwą gry będą losy Tomaszowian biorących udział w zmaganiach wojennych lat 1919-1921 z naciskiem na ich udział w Bitwie Warszawskiej.
Będzie ona polegała na wykonaniu przez 4-osobowe drużyny i opiekuna zadań o charakterze historyczno-sprawnościowym na terenie miasta, w oparciu o punkty związane z jego historią. Zakończenie gry miejskiej nastąpi w Skansenie Rzeki Pilicy i będzie połączone z ogniskiem integracyjnym dla uczestników oraz zwiedzaniem eksponatów, prezentacją multimedialną i wykładem dotyczącym  udziału Tomaszowian w Bitwie Warszawskiej 1920 roku.
 
Gra Miejska rozpocznie się 2 października 2020 r. (piątek)  godz.8.00- Początek na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Smutnej, zakończenie w Skansenie Rzeki Pilicy do 14.00.
Dla pierwszych 3 drużyn przewidziano nagrody rzeczowe w kategorii szkół średnich i podstawowych. Dodatkowa nagroda to całodniowa wycieczka  do miejsc związanych z Bitwą Warszawską (Warszawa-Radzymin-Sulejówek-Ossów) dla laureatów konkursu i opiekunów planowana na 15 października 2020 roku.
 
Regulamin i cele Projektu zostały  opublikowany na stronie SRH „Batalion Tomaszów”: www.facebook.com/batalion.tomaszow oraz stronie Partnera Projektu - Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim https://zsp8.eu/.
 
Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „ Koalicje dla Niepodległej ”.
 
Koordynator Projektu: Piotr Dębicki
 
Ważne: W związku z zagrożeniem pandemią prosimy o zachowanie dystansu społecznego i stosowanie środków ochrony osobistej przez uczestników, a organizator zapewni środki dezynfekcji do rąk.
 
Regulamin Gry Miejskiej:
 
 
Karta zgłoszeniowa :