Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Otwarty

31 marca w naszej szkole odbył się „Dzień otwarty”, na którym pojawiło się ponad pół tysiąca gości – uczniów ósmych klas szkół podstawowych z powiatu tomaszowskiego, wraz z opiekunami.

Na przybyłych czekało wiele atrakcji, których celem było przybliżenie oferty edukacyjnej oraz charakteru, i atmosfery szkoły. W poszczególnych pracowniach przygotowane były stoiska i prezentacje dotyczące profili w jakich kształcić mogą się uczniowie.

Przemieszczając się po szkole ósmoklasiści obejrzeli między innymi musztrę i tor przeszkód klasy policyjnej, instruktarz pierwszej pomocy i doświadczenia z mikroskopem klasy przyrodniczej z elementami ratownictwa medycznego, scenki teatralne i warsztaty w wykonaniu klasy medialnej, prezentację klasy europejskiej, ciekawe doświadczenia chemiczne klasy o profilu technik analityk, gry terenowe przygotowane przez klasę technik architektury krajobrazu oraz prezentację klasy technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Tego dnia odbył się również turniej piłki siatkowej dziewcząt ,w którym uczestniczyły drużyny szkół podstawowych z Niewiadowa, Wiaderna i Zawady. Zwycięzcom turnieju została drużyna Szkoły Podstawowej w Wiadernie (serdecznie gratulujemy!)

Uczniowie podzielili się także wrażeniami z uczestnictwa w projekcie „ Ścigaj marzenia rozwoju zawodowego” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w ramach, którego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w praktykach w pięknej, słonecznej Hiszpanii.

Był też pokaz łuczniczy, piknik zdrowia z kącikiem zdrowej żywności, prezentacja osiągnięć sportowych, prezentacja Szkolnego Koła Turystycznego, liczne konkursy oraz wiele innych atrakcji.

Wszystkim obecnym tego dnia uczniom szkół podstawowych oraz ich opiekunom dziękujemy za przybycie i możliwość zaprezentowania naszej szkoły. Wiemy, że to był dobrze spędzony przez nas i przez Was dzień! Zapraszamy do nauki na Nadrzecznej.