Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Otwarty

31 marca w naszej szkole odbył się „Dzień otwarty”, na którym pojawiło się ponad pół tysiąca gości – uczniów ósmych klas szkół podstawowych z powiatu tomaszowskiego, wraz z opiekunami.

Na przybyłych czekało wiele atrakcji, których celem było przybliżenie oferty edukacyjnej oraz charakteru, i atmosfery szkoły. W poszczególnych pracowniach przygotowane były stoiska i prezentacje dotyczące profili w jakich kształcić mogą się uczniowie.

Przemieszczając się po szkole ósmoklasiści obejrzeli między innymi musztrę i tor przeszkód klasy policyjnej, instruktarz pierwszej pomocy i doświadczenia z mikroskopem klasy przyrodniczej z elementami ratownictwa medycznego, scenki teatralne i warsztaty w wykonaniu klasy medialnej, prezentację klasy europejskiej, ciekawe doświadczenia chemiczne klasy o profilu technik analityk, gry terenowe przygotowane przez klasę technik architektury krajobrazu oraz prezentację klasy technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Tego dnia odbył się również turniej piłki siatkowej dziewcząt ,w którym uczestniczyły drużyny szkół podstawowych z Niewiadowa, Wiaderna i Zawady. Zwycięzcom turnieju została drużyna Szkoły Podstawowej w Wiadernie (serdecznie gratulujemy!)

Uczniowie podzielili się także wrażeniami z uczestnictwa w projekcie „ Ścigaj marzenia rozwoju zawodowego” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w ramach, którego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w praktykach w pięknej, słonecznej Hiszpanii.

Był też pokaz łuczniczy, piknik zdrowia z kącikiem zdrowej żywności, prezentacja osiągnięć sportowych, prezentacja Szkolnego Koła Turystycznego, liczne konkursy oraz wiele innych atrakcji.

Wszystkim obecnym tego dnia uczniom szkół podstawowych oraz ich opiekunom dziękujemy za przybycie i możliwość zaprezentowania naszej szkoły. Wiemy, że to był dobrze spędzony przez nas i przez Was dzień! Zapraszamy do nauki na Nadrzecznej.