Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Damian Żurek – junior wśród seniorów

W dniach 19-21. 01. 2018 r.  w Erfurcie odbyły się zawody Pucharu Świata seniorów w łyżwiarstwie szybkim. Wziął w nich udział Damian Żurek – uczeń klasy III TA.  Damian startował w grupie B i miał możliwość startu z liczącymi się na świecie zawodnikami.

W trzech startach uzyskał wartościowe wyniki : w stawce 24 zawodników na 500 metrów w pierwszym biegu był 22. z czasem 36,54 s, w drugim zajął 19. miejsce uzyskując czas 36,64 s , na 1000 metrów był na bardzo dobrym 16. miejscu z wynikiem 1:13,26.

Damian jest jeszcze juniorem, a startował w tych zawodach z tak znanymi zawodnikami, jak Holendrzy Michel Mulder (złoty medalista Igrzysk Olimpijskich z Soczi na 500 m) i Kjeld Nuis czy Rosjanin Rusłan Muraszow .

Z satysfakcją można zauważyć, że Damian ciągle doskonali swoje umiejętności, z sezonu na sezon robi coraz większe postępy, systematycznie rozwija swoje zdolności.

Tekst: p. Dariusz Żurek, p. Beata Węglińska.