Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

CHCESZ ZOSTAĆ POLICJANTEM?

W lutym 2020 roku ruszyliśmy z naszym doborowym Facebookiem . Dziękujemy za to, że codziennie jesteście z nami w kontakcie. Na #ZostańŁódzkimPolicjantem uzyskujecie wszystkie możliwe informacje o doborze do służby w Policji. Niemalże każdego dnia otrzymujemy od WAS pytania, na które zawsze chętnie i sprawnie odpowiadamy . Pandemia trochę popsuła nasze plany ☹ ale zawsze jesteśmy dla zainteresowanych on-line za pośrednictwem messengera czy podczas czata.Wejdź na nasz profil, zobacz, przeczytaj i zostań jednym z nas. Od 15 czerwca do 10 lipca 2020r. absolwenci szkół podstawowych będą rejestrować się i aplikować do szkół ponadpodstawowych. Dlatego przybliżymy Wam klasy mundurowe - policyjne w województwie łódzkim.

Na profilu FB #ZostańŁódzkimPolicjantem oprócz kompendium wiedzy kandydata do służby w Policji możecie znaleźć prezentacje poszczególnych pionów i służb w Policji, obejrzeć relacje z najważniejszych wydarzeń, które dla Was przygotowaliśmy takich jak „Być kobietą w…policji”, które odbyło się 21 lutego 2020 r. w łódzkiej Manufakturze czy treningów i spotkań  w ramach naszego projektu Plan Gliniarz.

Na terenie OPP w Łodzi odbyliśmy wiele spotkań z uczniami szkół. Młodzież miała szansę zmierzyć się z testem sprawności fizycznej pod okiem instruktora oraz spróbować rozwiązać test wiedzy, a także porozmawiać z policjantami o ich codziennej służbie.  Przed stanem epidemii odwiedzaliśmy także szkoły , uczelnie, spotkać nas było można na targach pracy.

Wakacje tuż tuż, szybko miną więc może we wrześniu zechcesz rozpocząć naukę w klasie policyjnej?

Na #ZostańŁódzkimPolicjantem ruszyliśmy z nowymi prezentacjami. Przedstawiamy Wam 17 szkół średnich województwa łódzkiego, które maja klasy o profilu policyjnym/mundurowym.

Wśród nich znajdziecie również ofertę klasy policyjnej w III Liceum Ogólnokształcącym przy ZSP nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim, której patronuje w ramach podpisanego porozumienia Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

Linki do informacji : 

   Uroczyste podpisanie listu intencyjnego w sprawie utworzenia w ZSP nr 8 klasy o profilu policyjnym

    Podpisano porozumienie o współpracy. Będzie klasa policyjna.

Myśleliście kiedykolwiek o pracy w Policji, ale nie wiecie jeszcze czy to jest dla Was? Czy poradzilibyście sobie w formacji mundurowej? Zarys i poznanie takich możliwości dają szkoły mundurowe, a dokładniej klasy policyjne szkół średnich w województwie łódzkim.

POLECAMY :

https://www.facebook.com/lodzkapolicja

KLASA POLICYJNA III L.O w Tomaszowie Mazowieckim

 

źródło: wyk. mat. KWP Łódź