Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

CHCESZ ZOSTAĆ POLICJANTEM?

W lutym 2020 roku ruszyliśmy z naszym doborowym Facebookiem . Dziękujemy za to, że codziennie jesteście z nami w kontakcie. Na #ZostańŁódzkimPolicjantem uzyskujecie wszystkie możliwe informacje o doborze do służby w Policji. Niemalże każdego dnia otrzymujemy od WAS pytania, na które zawsze chętnie i sprawnie odpowiadamy . Pandemia trochę popsuła nasze plany ☹ ale zawsze jesteśmy dla zainteresowanych on-line za pośrednictwem messengera czy podczas czata.Wejdź na nasz profil, zobacz, przeczytaj i zostań jednym z nas. Od 15 czerwca do 10 lipca 2020r. absolwenci szkół podstawowych będą rejestrować się i aplikować do szkół ponadpodstawowych. Dlatego przybliżymy Wam klasy mundurowe - policyjne w województwie łódzkim.

Na profilu FB #ZostańŁódzkimPolicjantem oprócz kompendium wiedzy kandydata do służby w Policji możecie znaleźć prezentacje poszczególnych pionów i służb w Policji, obejrzeć relacje z najważniejszych wydarzeń, które dla Was przygotowaliśmy takich jak „Być kobietą w…policji”, które odbyło się 21 lutego 2020 r. w łódzkiej Manufakturze czy treningów i spotkań  w ramach naszego projektu Plan Gliniarz.

Na terenie OPP w Łodzi odbyliśmy wiele spotkań z uczniami szkół. Młodzież miała szansę zmierzyć się z testem sprawności fizycznej pod okiem instruktora oraz spróbować rozwiązać test wiedzy, a także porozmawiać z policjantami o ich codziennej służbie.  Przed stanem epidemii odwiedzaliśmy także szkoły , uczelnie, spotkać nas było można na targach pracy.

Wakacje tuż tuż, szybko miną więc może we wrześniu zechcesz rozpocząć naukę w klasie policyjnej?

Na #ZostańŁódzkimPolicjantem ruszyliśmy z nowymi prezentacjami. Przedstawiamy Wam 17 szkół średnich województwa łódzkiego, które maja klasy o profilu policyjnym/mundurowym.

Wśród nich znajdziecie również ofertę klasy policyjnej w III Liceum Ogólnokształcącym przy ZSP nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim, której patronuje w ramach podpisanego porozumienia Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

Linki do informacji : 

   Uroczyste podpisanie listu intencyjnego w sprawie utworzenia w ZSP nr 8 klasy o profilu policyjnym

    Podpisano porozumienie o współpracy. Będzie klasa policyjna.

Myśleliście kiedykolwiek o pracy w Policji, ale nie wiecie jeszcze czy to jest dla Was? Czy poradzilibyście sobie w formacji mundurowej? Zarys i poznanie takich możliwości dają szkoły mundurowe, a dokładniej klasy policyjne szkół średnich w województwie łódzkim.

POLECAMY :

https://www.facebook.com/lodzkapolicja

KLASA POLICYJNA III L.O w Tomaszowie Mazowieckim

 

źródło: wyk. mat. KWP Łódź