Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Być uczniem "Nadrzecznej" – brzmi dumnie

Drodzy Rodzice, Uczniowie.

Nowy rok szkolny 2020/2021 zbliża się wielkimi krokami. Z wielką radością pragniemy poinformować, że w Naszej szkole rozpoczną naukę uczniowie w klasach Liceum i Technikum. W III Liceum Ogólnokształcącym powitamy nową społeczność kształcącą się w klasach: medialnej, europejskiej i policyjnej. W Technikum zaś rozpoczną edukację: technicy analityki oraz architektury krajobrazu.

Dziękujemy za zaufanie, jakim Państwo obdarzyli naszą placówkę oświatową. Dołożymy wszelkich starań, aby w procesie edukacji wykształcić młodzież na doskonałych fachowców i ludzi właściwie przygotowanych do życia dorosłego.

Z wielką dumą i radością dzielimy się z Państwem tym, co nowe i wypracowane w ostatnich tygodniach. Cała społeczność uczniowska rozpocznie naukę w wyremontowanych i estetycznych pracowniach, doposażonych i spełniających najwyższe standardy. Najnowsze zrealizowane  zadania to: sala gimnastyczna, ekopracownia biologiczna a także nowe ogrodzenie, które odmieniło estetykę wokół budynku.

Dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi składają szczególne podziękowania  Rodzicom uczniów klas pierwszych  technikum za inicjatywę  i działania zmierzające do utworzenia klasy technicznej. Państwa postawa pokazuje, że Nasza współpraca przez najbliższe pięć lat będzie owocna. Wszyscy zmierzamy  we właściwym kierunku, mając na względzie przede wszystkim dobro Młodzieży.