Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Brąz szczypiornistów ZSP nr8

W dniach 13-14.11.2019 odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej chłopców.

Pierwszego dnia zawodów reprezentanci naszej szkoły rozegrali mecze grupowe. W pierwszym pojedynku chłopcy pewnie  pokonali reprezentację ZSP 2. Niestety w drugim meczu nieznacznie przegraliśmy z II LO. Drugie miejsce w grupie otworzyło drogę do gry o medale w rozgrywkach finałowych.

Nasi reprezentanci w pierwszym pojedynku półfinałowym zmierzyli się ze zwycięzcą drugiej grupy ZSP 1. Po bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku padł remis 7:7. Tak więc o awansie do ścisłego finału zadecydowały karne. Festiwal karnych rozpoczął się pomyślnie dla naszej drużyny, niestety później zabrakło chłodnej głowy i ostatecznie to „mechanik” cieszył się z awansu do finału.

W drugim pojedynku półfinałowym pomiędzy I LO i II LO o awansie zadecydowały również rzuty karne. Tutaj większym opanowaniem wykazali się zawodnicy z I LO.

W meczu o trzecie miejsce doszło do udanego rewanżu za porażkę w grupie i nasi panowie tym razem pewnie pokonali II LO i zasłużenie wywalczyli brązowe medale.

Kolejność końcowa:

1m. ZSP 1

2m. I LO

3m. ZSP 8

4m. II LO

Naszą szkołę reprezentowali: Marcin Musialik, Bartłomiej Wójciak, Jakub Witczak, Marcel Frąckowiak, Kacper Szopa, Piotr Jaxa-Kwiatkowski, Piotr Tomasik, Jan Przybysz, Arkadiusz Drozdel, Alan Grochowalski i Mateusz Gajda.

Gratulujemy.