Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Bieg im. Bronisława Malinowskiego

5 września br. ulicami miasta Tomaszowa Mazowieckiego po raz 40. zostanie przeprowadzony Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego. Uczestnicy zawodów będą rywalizować w Biegu Głównym na dystansie 10 km. Odbędzie się również Bieg Rekreacyjny „Biegaj jak Bronek” na dystansie 1981 m.

Celem wydarzenia jest uczczenie pamięci Bronisława Malinowskiego – wybitnego sportowca, reprezentanta Polski, uczestnika Igrzysk Olimpijskich w Monachium (1972 ), Montrealu (1976 – srebrny medal) i Moskwie (1980 – złoty medal), mistrza Europy (1974 Rzym i 1978 Praga), wicemistrza świata w biegu przełajowym (1979 Limerick). Zawody będą również popularyzować bieganie jako powszechnie dostępną formę rekreacji oraz zdrowy styl życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Start i meta – Plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim.

PROGRAM:

• 8.00 – 8.55 – Przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów i kart startowych w biurze zawodów;

• 9.00 – Otwarcie;

• 9.10 – Bieg Rekreacyjny pod hasłem „Biegaj jak Bronek”;

• 9.25 – Quiz z nagrodami;

• 9.40 – Bieg Główny;

• Dekoracja – po zakończeniu biegu.

UCZESTNICTWO:

• Bieg Rekreacyjny – w biegu mogą uczestniczyć osoby bez ograniczeń wiekowych z brakiem przeciwwskazań lekarskich. Każdy uczestnik powinien posiadać kartę startową.

• Bieg Główny na 10 km – każdy uczestnik musi posiadać ubiór sportowy, czytelnie wypełnioną kartę startową lub numer startowy oraz oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w biegu. Udział w biegu na dystansie 10 km tylko dla zawodników od 16 roku życia (posiadających zgodę rodzica/opiekuna prawnego).

ZGŁOSZENIA:

• W Biegu Rekreacyjnym zgłoszenia uczestników oraz wpłat należy dokonywać w dniu imprezy w (uwaga: nie na konto organizatora) w biurze zawodów.

• Zgłoszenia do Biegu na dystansie 10 km przyjmowane będą drogą elektroniczną do 16 sierpnia 2021 roku lub do wyczerpania limitu 400 osób.

WPISOWE:

• Uczestnicy Biegu Rekreacyjnego – 5 zł.

• Uczestnicy Biegu Głównego – 50 zł przy wpłacie dokonanej do 16 sierpnia 2021 roku (w dniu zawodów – 70 zł).

 

Zapraszamy młodzież naszej szkoły do wzięcia udziału w biegu.

Zachęcamy, także do obejrzenia filmu przedstawiającego sylwetką wybitnego sportowca jakim był Bronisław Malinowski przygotowanego przez panią Katarzynę Wojtalczyk.