Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Bieg im. Bronisława Malinowskiego

5 września br. ulicami miasta Tomaszowa Mazowieckiego po raz 40. zostanie przeprowadzony Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego. Uczestnicy zawodów będą rywalizować w Biegu Głównym na dystansie 10 km. Odbędzie się również Bieg Rekreacyjny „Biegaj jak Bronek” na dystansie 1981 m.

Celem wydarzenia jest uczczenie pamięci Bronisława Malinowskiego – wybitnego sportowca, reprezentanta Polski, uczestnika Igrzysk Olimpijskich w Monachium (1972 ), Montrealu (1976 – srebrny medal) i Moskwie (1980 – złoty medal), mistrza Europy (1974 Rzym i 1978 Praga), wicemistrza świata w biegu przełajowym (1979 Limerick). Zawody będą również popularyzować bieganie jako powszechnie dostępną formę rekreacji oraz zdrowy styl życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Start i meta – Plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim.

PROGRAM:

• 8.00 – 8.55 – Przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów i kart startowych w biurze zawodów;

• 9.00 – Otwarcie;

• 9.10 – Bieg Rekreacyjny pod hasłem „Biegaj jak Bronek”;

• 9.25 – Quiz z nagrodami;

• 9.40 – Bieg Główny;

• Dekoracja – po zakończeniu biegu.

UCZESTNICTWO:

• Bieg Rekreacyjny – w biegu mogą uczestniczyć osoby bez ograniczeń wiekowych z brakiem przeciwwskazań lekarskich. Każdy uczestnik powinien posiadać kartę startową.

• Bieg Główny na 10 km – każdy uczestnik musi posiadać ubiór sportowy, czytelnie wypełnioną kartę startową lub numer startowy oraz oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w biegu. Udział w biegu na dystansie 10 km tylko dla zawodników od 16 roku życia (posiadających zgodę rodzica/opiekuna prawnego).

ZGŁOSZENIA:

• W Biegu Rekreacyjnym zgłoszenia uczestników oraz wpłat należy dokonywać w dniu imprezy w (uwaga: nie na konto organizatora) w biurze zawodów.

• Zgłoszenia do Biegu na dystansie 10 km przyjmowane będą drogą elektroniczną do 16 sierpnia 2021 roku lub do wyczerpania limitu 400 osób.

WPISOWE:

• Uczestnicy Biegu Rekreacyjnego – 5 zł.

• Uczestnicy Biegu Głównego – 50 zł przy wpłacie dokonanej do 16 sierpnia 2021 roku (w dniu zawodów – 70 zł).

 

Zapraszamy młodzież naszej szkoły do wzięcia udziału w biegu.

Zachęcamy, także do obejrzenia filmu przedstawiającego sylwetką wybitnego sportowca jakim był Bronisław Malinowski przygotowanego przez panią Katarzynę Wojtalczyk.