Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

13 września 2021r na boisku szkolnym odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Podczas krótkiej uroczystości Dyrektor szkoły złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom najserdeczniejsze życzenia oraz przestawiła nagrodzonych nauczycieli i pracowników za pracę i zaangażowanie.

Oprócz życzeń opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Małgorzata Chrząszcz podziękowała za pracę ustępującemu zarządowi oraz przedstawiła nowo wybranego przewodniczącego i nowy zarząd samorządu.

Jakub Jędrzejewski podziękował wszystkim uczniom i pracownikom za zaufanie i oddane głosy oraz złożył życzenia w imieniu wszystkich uczniów. 

Po życzeniach cała szkoła wzięła udział w challengu -przysiady dla Zosi Bigos, do którego została nominowana przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białej Rawskiej. Młodzież zbierała również pieniądze na leczenie chorej dziewczynki.