Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Apel szkolny

31 stycznia 2023 na holu pierwszego piętra odbył się apel szkolny, podczas którego pani dyrektor Agnieszka Dziedzic wspólnie z opiekunem Samorządu Uczniowskiego panią Małgorzatą Chrząszcz podziękowały za pracę w zarządzie SU w latach 2021-2022 uczniom: Jakubowi Jędrzejewskiemu, Piotrowi Mazurowi, Marice Lesiewicz, Łukaszowi Wojtaszkowi, Janowi Krupińskiemu, Filipowi Owczarkowi i Zuzannie Kośce. Po oficjalnym zakończeniu kadencji pani dyrektor przedstawiła skład nowego Samorządu, w którym pracować będą:

Piotr Mazur- przewodniczący, Mikołaj Rudzki – zastępca, Zuzanna Chlebosz- członek, Nikola Dębowska- członek oraz Łukasz Wojtaszek- członek.

Oprócz prezentacji nowego samorządu pani dyrektor poinformowała, że nastąpiła zmiana wicedyrektora szkoły, którym została pani Katarzyna Pfau.

Podczas apelu ogłoszono i rozdano, także zaległe nagrody za Mikołajkowy turniej piłki siatkowej i Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym.

Kolejnym punktem były podziękowała dla wszystkich uczniów zaangażowanych w akcję zbierania korków dla Jasia Czarneckiego, którego koordynatorem była pani Marta Czarnecka. Szkoła przekazała na ten cel ok 600 kg. Klasy, które najbardziej zaangażowały się w zbiórkę zostały nagrodzone bonusami klasowymi. Oprócz nagród za zbiórkę zostały także przyznane nagrody ufundowane przez Radę Rodziców dla najlepszych klas w I semestrze nauki.

Pani dyrektor przypomniała uczniom również zasady bezpieczeństwa , które obowiązują na terenie naszej szkoły.

Na zakończenie wszyscy uczniowie i nauczyciele uroczyście pożegnali wieloletniego nauczyciela języka niemieckiego panią Jolantę Wizner, która od dnia jutrzejszego przechodzi na zasłużoną emeryturę.