Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Apel szkolny

31 stycznia 2023 na holu pierwszego piętra odbył się apel szkolny, podczas którego pani dyrektor Agnieszka Dziedzic wspólnie z opiekunem Samorządu Uczniowskiego panią Małgorzatą Chrząszcz podziękowały za pracę w zarządzie SU w latach 2021-2022 uczniom: Jakubowi Jędrzejewskiemu, Piotrowi Mazurowi, Marice Lesiewicz, Łukaszowi Wojtaszkowi, Janowi Krupińskiemu, Filipowi Owczarkowi i Zuzannie Kośce. Po oficjalnym zakończeniu kadencji pani dyrektor przedstawiła skład nowego Samorządu, w którym pracować będą:

Piotr Mazur- przewodniczący, Mikołaj Rudzki – zastępca, Zuzanna Chlebosz- członek, Nikola Dębowska- członek oraz Łukasz Wojtaszek- członek.

Oprócz prezentacji nowego samorządu pani dyrektor poinformowała, że nastąpiła zmiana wicedyrektora szkoły, którym została pani Katarzyna Pfau.

Podczas apelu ogłoszono i rozdano, także zaległe nagrody za Mikołajkowy turniej piłki siatkowej i Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym.

Kolejnym punktem były podziękowała dla wszystkich uczniów zaangażowanych w akcję zbierania korków dla Jasia Czarneckiego, którego koordynatorem była pani Marta Czarnecka. Szkoła przekazała na ten cel ok 600 kg. Klasy, które najbardziej zaangażowały się w zbiórkę zostały nagrodzone bonusami klasowymi. Oprócz nagród za zbiórkę zostały także przyznane nagrody ufundowane przez Radę Rodziców dla najlepszych klas w I semestrze nauki.

Pani dyrektor przypomniała uczniom również zasady bezpieczeństwa , które obowiązują na terenie naszej szkoły.

Na zakończenie wszyscy uczniowie i nauczyciele uroczyście pożegnali wieloletniego nauczyciela języka niemieckiego panią Jolantę Wizner, która od dnia jutrzejszego przechodzi na zasłużoną emeryturę.