Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Aktywnie uczcili 1 marca na Nadrzecznej

Społeczność  Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 8 co roku czynnie uczestniczy  w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. We wtorek 1 marca 2022r. przy Nadrzecznej było bardzo aktywnie w dosłownym znaczeniu tego słowa.

Tradycyjnie uczniowie i nauczyciele wzięli udział w uroczystościach religijno-patriotycznych  na terenie naszego miasta  oraz zapalili pamiątkowe znicze pod Miejscami Pamięci Narodowej związanymi z Żołnierzami Wyklętymi.

Dodatkowo łącząc ideę sportu i historii, w porozumieniu z Organizatorem Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych -Fundacją  Wolność i Demokracja, zorganizowaliśmy wewnętrzną X Edycję biegu Tropem Wilczym na terenie ZSP nr 8. W Biegu wzięło udział 62 uczestników z klas (1P,1TA, 2A,2B,2P). Nagrody zwycięzcom wręczyła Dyrektor Szkoły p.Agnieszka Dziedzic. Najlepszymi sprinterami byli:

1.Damian Jeske (2A)

2.Piotr Goździk (1P)

3.Jakub Wojtaszek (2B).

Obsługę techniczną Biegu stanowili uczniowie klasy 2A: Zuzanna Chlebosz, Stanisław Kot, Krystian Mariański, Piotr Mazur , Patrycja Sęk i Jacek Malinowski (foto).

Koordynatorami przedsięwzięcia był: p.Piotr Dębicki, p.Katarzyna Wojtalczyk i p.Magdalena Gula.

Warto dodać, że uczniowie Technikum nr 6 w ZSP nr 8 -Mikołaj Rudzki i Jan Krupiński (2TA) przebywający na praktykach w Hiszpanii również 1 marca, pokonali dystans 1963 m z polską flagą ulicami Sevilii.

Wszyscy jesteście Zwycięzcami!

Przed startem uczciliśmy symboliczną minuta ciszy wszystkich, którzy polegli za wolność i niepodległość  Polski w latach 1939-63 oraz wolność i  niepodległość  współczesnej Ukrainy.

Cześć i Chwała Bohaterom!