Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Aktywnie uczcili 1 marca na Nadrzecznej

Społeczność  Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 8 co roku czynnie uczestniczy  w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. We wtorek 1 marca 2022r. przy Nadrzecznej było bardzo aktywnie w dosłownym znaczeniu tego słowa.

Tradycyjnie uczniowie i nauczyciele wzięli udział w uroczystościach religijno-patriotycznych  na terenie naszego miasta  oraz zapalili pamiątkowe znicze pod Miejscami Pamięci Narodowej związanymi z Żołnierzami Wyklętymi.

Dodatkowo łącząc ideę sportu i historii, w porozumieniu z Organizatorem Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych -Fundacją  Wolność i Demokracja, zorganizowaliśmy wewnętrzną X Edycję biegu Tropem Wilczym na terenie ZSP nr 8. W Biegu wzięło udział 62 uczestników z klas (1P,1TA, 2A,2B,2P). Nagrody zwycięzcom wręczyła Dyrektor Szkoły p.Agnieszka Dziedzic. Najlepszymi sprinterami byli:

1.Damian Jeske (2A)

2.Piotr Goździk (1P)

3.Jakub Wojtaszek (2B).

Obsługę techniczną Biegu stanowili uczniowie klasy 2A: Zuzanna Chlebosz, Stanisław Kot, Krystian Mariański, Piotr Mazur , Patrycja Sęk i Jacek Malinowski (foto).

Koordynatorami przedsięwzięcia był: p.Piotr Dębicki, p.Katarzyna Wojtalczyk i p.Magdalena Gula.

Warto dodać, że uczniowie Technikum nr 6 w ZSP nr 8 -Mikołaj Rudzki i Jan Krupiński (2TA) przebywający na praktykach w Hiszpanii również 1 marca, pokonali dystans 1963 m z polską flagą ulicami Sevilii.

Wszyscy jesteście Zwycięzcami!

Przed startem uczciliśmy symboliczną minuta ciszy wszystkich, którzy polegli za wolność i niepodległość  Polski w latach 1939-63 oraz wolność i  niepodległość  współczesnej Ukrainy.

Cześć i Chwała Bohaterom!