Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Słoneczne wakacje przed nami…

W dniu 22 czerwca 2018 r. odbyło się Uroczyste Zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość zgromadziła uczniów, nauczycieli, pracowników administracji, rodziców oraz absolwentów. Po powitaniu i odśpiewaniu hymnu Dyrektor Szkoły Tomasz Migała podziękował  wieloletnim pracownikom szkoły udającym się na emeryturę za wkład i zaangażowanie w budowę renomy szkoły przy Nadrzecznej. Pożegnaliśmy Dyrektora Szkoły w latach 2000-2015 -Pana Cezarego Żegotę oraz Panią Iwonę Gorzelak-pracownika administracji, która przez 45 lat swojego życia była związana z naszą szkołą.

Po wystąpieniach, Pan Dyrektor Tomasz Migała wręczył najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy i nagrody za doskonałe wyniki w nauce, działalność artystyczna, sportową, charytatywną, czytelnictwo i stuprocentową frekwencję. Wyróżnienia otrzymali zarówno uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego i Technikum nr 6.

Za bezinteresowną pomoc i życzliwość okazaną naszej placówce w roku szkolnym 2017/2018 uhonorowane zostało również liczne grono rodziców .Pan Dyrektor, jak i zaroszeni goście wyrazili uznanie dla tegorocznych osiągnięć uczniów, życząc jednocześnie wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Na zakończenie w beztroską atmosferę wakacji, niepozbawioną nuty autorefleksji, wprowadził zgromadzonych występ wokalistów ZSP nr 8 zatytułowany
„Iść, ciągle iść w stronę słońca…” w wykonaniu Elżbiety Rudzkiej ( IIB) i Szymona Pietruszczaka (IB).

Uroczystość została przygotowana przy współpracy nauczycieli: p. Alicji Barszczyk, p. Agnieszki Meli, p. Joanny Kosior, p. Beaty Węglińskiej.

 

 

Podobne