3-Majowe Święto

3-Majowe Święto

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w patriotycznych obchodach z okazji świąt majowych. Rozpoczęliśmy 2 maja – Świętem Flagi. W uroczystościach zorganizowanych przez władze miasta i powiatu wzięli udział przedstawiciele klas pierwszych pod opieką Pani Małgorzaty Chrząszcz.

3 Maja uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w Kościele pw Św. Antoniego, następnie wszyscy uczestnicy przemaszerowali na płytę Placu Kościuszki. Tu nastąpiły okolicznościowe przemówienia Prezydenta Miasta Tomaszowa Maz. – Pana Marcina Witko oraz występy chóru miejskiego i tradycyjna salwa honorowa. W tym roku sztandar naszej szkoły niosła klasa 1TA, uczniowie pod opieką Pani Moniki Morgi uczestniczyli we wszystkich uroczystościach Święta Majowego.

Podobne

Świętowaliśmy 11 Listopada

Świętowaliśmy 11 Listopada

Przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 tradycyjnie wzięli 11 listopada udział w miejsko-powiatowych  uroczystościach  99-tej…