Nadrzeczna w IV Edycji Biegu Siódmaka

Nadrzeczna w IV Edycji Biegu Siódmaka

W czwartek 15 marca 2018r. odbyła się IV Edycja Biegu Siódmaka, w której po raz kolejny wzięła udział nasza szkoła. W biegu wzięli udział żołnierze jednostek wchodzących w skład 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, reprezentacje jednostek Wojska Polskiego oraz przedstawiciele partnerów społecznych współpracujących z Brygadą. Ponowne zaproszenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 przy ulicy Nadrzecznej jest wynikiem wieloletniej dobrej współpracy z 7 Dywizjonem Ułanów Lubelskich, który w dniach 22-23 marca będzie obchodził swoje święto, gdzie też będziemy. Szkołę reprezentowali: Kacper Błaszczyk (III B), Kacper Borkowski i Patryk Muchlada (obaj III TB) oraz p.Piotr Dębicki.
Bieg rozgrywał się na dystansie 8 km z przeszkodami terenowymi (wały ziemne długo pozostaną w pamięci;)! Zgłosiło się ponad 400 chętnych,a przystąpiło do niego 269 zawodników. Nie da się ukryć, że poziom rywalizacji rośnie w każdej edycji tej imprezy, co również podkreślała duża grupa absolwentów naszej szkoły służących obecnie w 25 BKPow. W tym roku ekipa z Nadrzecznej w całości zameldowała się na miejscach premiowanych pamiątkowym medalem. Najlepszy wynik zanotował Patryk Muchlada zajmując 47 miejsce z czasem 37,59.
Całościowe wyniki w klasyfikacji open:

https://www.protimer.pl/bio/export/results_online/420/3442

Zawody zakończyły się wręczeniem nagród dla najlepszych zawodników i żołnierskim poczęstunkiem w postaci wojskowej grochówki przygotowanej przez żołnierzy kompanii logistycznej 7bkpow. Dodatkowo można było spróbować naturalnych soków serwowanych przez sponsora Biegu. Serdecznie dziękujemy młodszemu chorążemu Mariuszowi Bartnickiemu, za organizację i współpracę, a wszystkim uczestnikom gratulujemy walki podczas biegu.

Podobne

Ci co skaczą i fruwają…

Ci co skaczą i fruwają…

W piątek 23 marca 2018r. na stadionie wojskowym przy ul. Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim odbył…