Pływacy  ZSP 8 na podium

Pływacy ZSP 8 na podium

1 marca na pływalni w ZSnr4 odbyły się po raz pierwszy w nowej formule drużynowe zawody pływackie. Tym razem sztafety wszystkich szkół liczyły sześciu zawodników a zaraz po nich odbyły się indywidualne zawody na dystansie 50m we wszystkich stylach pływackich.Nasi uczniowie i uczennice wystartowali zarówno w sztafetach jak i indywidualne co dało nam w podsumowaniu III miejsce wśród chłopców a IV miejsce wśród dziewcząt. Najlepszymi zawodnikami naszych drużyn, którzy stanęli na podium w konkurencji indywidualnej byli: Nowak Wiktora- II miejsce w stylu dowolnym, Błaszczyk Kacper – III miejsce w stylu dowolnym, Dworak Jakub- III miejsce w stylu klasycznym oraz Bartłomiej Wilk- III miejsce w stylu grzbietowym.Gratulacje!

Podobne

Miksty siatkarskie

Miksty siatkarskie

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną odbyły…