Mamy finalistkę w konkursie wiedzy o samorządzie i regionie

Mamy finalistkę w konkursie wiedzy o samorządzie i regionie

W piątek 26 stycznia 2018r. odbył się etap międzyszkolny I Edycji Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie pod Patronatem Prezydenta Marcina Witko. W zmaganiach na tym etapie wzięło udział blisko trzydziestu uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego miasta, którzy zostali wyłonieni w eliminacjach szkolnych z blisko 150 startujących uczestników. Miło nam poinformować, że do finału, który odbędzie się 13 lutego br. w sali obrad Urzędu Miasta została wśród 10 najlepszych uczestników znalazła się z wysokim 3 wynikiem uczennica naszej szkoły-Kinga Kosiacka-Bąk (IIB). 

Opiekunem lauratki jest p.Grażyna Góralczyk.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!

Podobne