Szkolne Mikołajki

Szkolne Mikołajki

W środę, 06.12 w naszej szkole odbył się Dzień Mikołajkowy. Tradycyjnie, w tym dniu  rozegrany został Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej. W tej edycji swoje reprezentacje siatkarskie wystawiły wszystkie klasy. Drużyny musiały być mieszane, składające się zarówno z chłopców  jak  i z dziewcząt. Po wielu zaciętych meczach, najpierw w fazie grupowej, później w finale, klasyfikacja przedstawiła się następująco:

                             I miejsce- reprezentacja klasy III A

                             II miejsce- reprezentacja klasy I A

                             III miejsce- reprezentacja klasy III TB

Ponadto rozegrany został Konkurs Siatkarskiego Gwoździa, który wygrał Michał Lechowski z klasy IIIA, wyróżnienie wśród dziewcząt zdobyła Wiktoria Nowak z klasy IIB.

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

W tym dniu odbył się również międzyklasowy konkurs na najładniej udekorowaną pracownię. Tematyka, oczywiście świąteczno- mikołajkowa. Komisja w składzie: p. J.Piasta, p.A.Mela, p.T.Radzikowski wyłoniła trzy klasy zwycięskie i przyznała jedno wyróżnienie. Obrady były bardzo burzliwe, ponieważ wszystkie klasy postarały się i przygotowały naprawdę piękne i pracochłonne dekoracje. Po podsumowaniu wszystkich punktów, rywalizacja zakończyła się następująco:

                             I miejsce- klasa I  B

                             II miejsce- klasa I TA

                             III miejsce- klasa III TA

                            Wyróżnienie- klasa II TA

Wielkie wrażenie zrobiła na komisji prezentacja dekoracji pracowni w wykonaniu p.Piotra Dębickiego, wychowawcy klasy IIIA. Gratulujemy inwencji  i kreatywności!

W trakcie rozgrywek sportowych i dekorowania klas, uczniowie mogli kupować słodkie smakołyki w kawiarence mikołajkowej, zorganizowanej przez uczennice ze Szkolnego Koła Caritas pod opieką p.J.Kosior. Z ramienia Samorządu  Uczniowskiego, szkolni Mikołajowie częstowali wszystkich cukierkami.

 

Uroczyste podsumowanie rywalizacji sportowej i dekoracyjnej, wręczenie dyplomów i klasowych bonusów odbędzie się w przyszłym tygodniu na apelu szkolnym.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i fajną zabawę.

Organizatorzy: P. Baran, M. Morga, J. Kosior, S. Szymański

 

Podobne